با مادربردهای چیپست Z390 ام‌اس‌آی ایده‌آل‌های خود را تغییر دهید

با مادربردهای چیپست Z390 ام‌اس‌آی ایده‌آل‌های خود را تغییر دهید


کمپانی ام‌اس‌آی در زمینه طراحی و تولید مادربرد یکی از نام‌های معتبر و شناخته شده بازار محسوب می‌شود که محصولات تولیدی آن همواره از سطح کیفی و عملکردی بالایی برخوردار می‌باشند.  با معرفی چیپست Intel Z390 بسیاری از شرکت‌ها مادربردهای مجهز به آن را معرفی کردند تا کاربران امکان استفاده از پردازنده‌های نسل نهم اینتل را داشته باشند.

MSI یکی از کمپانی‌های مطرحی است که به تازگی مادربردهای چیپست Z390 خود را معرفی کرده است. مادربردهایی که به آسانی رضایت اورکلاکرها، گیمرها، تولیدکنندگان محتوای دیجینال و افراد متخصص را به همراه خواهند داشت. کاربران می‌توانند این مادربردها را در چهار سری MEG، MPG، MAG و یا PRO تهیه نمایند.

سری MEG برای گیمرهای دوآتشه و جدی طراحی شده که از توانمندی‌های بالایی در زمینه اورکلاکینگ و خنک‌سازی موثر برخوردار می‌باشد. دو مادربرد MEG Z390 GODLIKE و MEG Z390 ACE در این سری جدید معرفی شده‌اند که از قابلیت‌های مدرنی مانند طراحی تهاجمی VRM، نورپردازی RGB، تراشه‌های صوتی حرفه‌ای، پورت‌های ارتباطی جدید و بسیاری دیگر بهره می‌برند.

اما مادربردهای سری MPG برای گیمرهای حرفه‌ای که به دنبال عملکردی بالا و قدرتمند هستند طراحی شده‌اند. در این سری جدید شاهد سه مدل برپایه چیپست Z390 اینتل هستیم که GAMING PRO CARBON، GAMING EDGE و GAMING PLUS نام دارند. این مادربردها از طراحی ظاهری بسیار جذابی برخوردار بوده و در فرم فاکتورهای مختلفی از جمله ATX، micro-ATX و mini-ITX عرضه می‌شوند.

چیپست Z390چیپست Z390چیپست Z390چیپست Z390

سری MAG مادربردهای چیپست Z390 را با محوریت کارایی و دوام به کاربران ارائه می‌کند. این مادربردها محبوبیت خود را از بکارگیری اجزا و قطعات فوق‌العاده با دوام با استانداردهای نظامی به دست آورده‌اند. مادربرد MAG Z390 TOMAHAWK در این سری معرفی شده که از ویژگی‌های برجسته‌ای مانند هیت‌سینک‌های بزرگ و کارآمد، کاور و پنل I/O داخلی، M.2 SHIELD FROZR، Core Boost و Dual LAN بهره می‌برد که عملکردی باثبات و قابل اطمینان را به کاربر ارائه می‌کند.

در نهایت مادربردهای سری PRO ام‌اس‌آی با ترکیب کارایی پایدار و طراحی ویژه برای سازمان‌ها و افرادی متخصصی که به مونتاژ قطعات حرفه‌ای نیاز دارند، عرضه می‌شوند.

در زیر می‌توانید تمامی مادربردهای چیپست Z390 ام‌اس‌آی را مشاهده نمایید:

 

  • MEG Z390 GODLIKE MEG Z390 ACE
  • MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC
  • MPG Z390 GAMING PRO CARBON
  • MPG Z390 GAMING EDGE AC
  • MPG Z390M GAMING EDGE AC
  • MPG Z390I GAMING EDGE AC
  • MAG Z390 TOMAHAWK
  • MAG Z390M MORTAR
  • Z390-A PRO

منبع: msi

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید