با ماد جدید هالک در بازی GTA V آشنا شوید

با ماد جدید هالک در بازی GTA V آشنا شوید


بازی GTA V اخیرا توسط یکی از علاقه‌مندان این بازی یک ماد جدید مربوط به افزودن شخصیت هالک را دریافت کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

 

 

شاید بتوان گفت کمپانی راکستار بیشتر اززش‌های خود را با سری عنواین GTA به اثبات می‌رساند. سری عنواین GTA V جدای پر از نکات مثبت جذاب، همیشه یک مشخصه را به همراه خود دارد و آن آزاد بودن گیمر برای انجام بسیاری از کارها است. افزون بر این، از قابلیت افزودن ماد برای این بازی نیز مطلع هستید که به تازگی یک ماد جدید مربوط به شخصیت هالک منتشر شده است.

ماد جدید هالک در بازی GTA V این باز با قابلیت‌های تازه و بهبود یافته‌تری چون، قدرت حملات جدید، بهبود خودکار و پرش بلندتری همراه است. این ماد به تازگی توسط یک فرد با نام مستعار JulioNiB، یکی از ماد کنندگان و علاقه‌مندان دو آتیشه این عنوان منتشر شده است. با این حال می‌توانید تا در شهر لس سانتوس در این بازی را با خشم بی حد و اندازه و دیوانگی هالک، هیولای بزرگ و سبز رنگ دنیای مارول همراه کنید. علاوه بر مشخصات کلی گفته شده این ماد برای بازی GTA V، می توان به توانایی گرفتن خودروها و شهروندان بی‌نوای درون این بازی، بالا رفتن از ساختمان‌ها و بخصوص استفاده از تیر چراغ برق به عنوان چوب بیس بال نیز اشاره داشت. بیش از این تنها می‌توان تماشای ویدیو زیر و دریافت این ماد از طریق این لینک را به شما عزیزان پیشنهاد داد.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید