با یک قابلیت جدید اعلان‌های موبایل خود را بر روی کامپیوتر مشاهده کنید

با یک قابلیت جدید اعلان‌های موبایل خود را بر روی کامپیوتر مشاهده کنید


به گزارش از یکی از منابع معتبر حوزه فناوری، مایکروسافت در حال توسعه یک امکان نرم‌افزاری است تا اعلان‌های نمایش داده شده بر روی موبایل، بر روی سیستم عامل ویندوز نیز مشاهده شود. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

موبایل

بسیاری از کاربران سیستم عامل ویندوز در حین انجام کارهایشان چندین بار اعلان‌های اسمارت فون خود را بررسی می‌کنند. این امر موجب این شده است تا اسمارت فون‌ها در اکثر مواقع، حتی در انجام کارها نزدیک ما باشند. در این حال است که کمپانی مایکروسافت برای آسانی بیشتر به فکر یکپارچه سازی و نمایش اعلان‌های موبایل بر روی گوشی‌ها است.

این شرکت قصد دارد تا در نگارش بعدی سیستم عامل ویندوز 10 اینسایدر تحت برنامه Your Phone این قابلیت را پیاده سازی کند. Your Phone بهتر است تا افزون بر نمایش اعلان‌های موبایل بر روی سیستم عامل ویندوز، امکان پاسخگویی را داشته باشد. ناگفته نماند برخی از کاربران نیز علاقه‌ای به شنیدن و دیدن پیغام‌های ویندوز را ندارد، چه برسد به آنکه اعلان‌های موبایل نیز به آن افزوده شود.

قابلیت Your Phone در حال حاضر نیز حضور دارد و کمپانی مایکروسافت به آرامی در حال توسعه هر چه بیشتر آن است. لیست بلندی از اسمارت فون‌های اندرویدی که از این قابلیت در حال حاضر پشتیبانی می‌کنند وجود ندارد، با این حال بد نیست به دستگاه‌های سازگار از جمله وان پلاس 6، وان پلاس 6تی، گلکسی S10e، گلکسی S10، گلکسی S10پلاس، نوت 8 و نوت 9 اشاره داشت. این شمار اندک از دستگاه‌های سازگار با این قابلیت نباید نگران کننده برای شما باشد، زیرا پس از چند مدت دیگر تمامی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم اندروید 7 همراه با یک گیگابایت حافظه اصلی RAM و مدل‌های بالاتر می‌توانند از این قابلیت برخوردار باشند. نظر شما درباره این قابلیت جدید چیست؟

  منبع: Slashgear

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید