برخی کاربران از آنتن‌دهی ضعیف iPhone XS و XS Max شکایت دارند

برخی کاربران از آنتن‌دهی ضعیف iPhone XS و XS Max شکایت دارند


برخی از کاربرانی که اخیرا آیفون‌های جدید اپل یعنی iPhone XS و XS Max را تهیه نموده‌اند از آنتن‌دهی ضعیف مخابراتی و همچنین سیگنال‌های ضعیف شبکه‌های وای‌فای شکایت دارند. قطعا این موضوع چیزی نیست که برای یک گوشی هوشمند گران قیمت مانند آیفون‌های جدید اپل قابل قبول باشد.

براساس گزارشات بدست آمده به نظر می‌رسد تعداد این کاربران چندان هم کم نبوده و بسیاری از آنها ضعف در آنتن‌دهی سلولار و همچنین وای‌فای را تجربه کرده‌اند. تعداد زیادی از این کاربران به انجمن‌های رسمی اپل و همچنین صفحات موجود در شبکه اجتماعی Reddit مراجعه کردند تا کاربران دیگر را نیز از آنتن‌دهی ضعیف iPhone XS و XS Max مطلع سازند.

این در حالی است که کاربران مذکور چنین مشکلاتی را در گوشی‌های آیفون قدیمی‌تر خود تجربه نکرده‌اند. به نظر نمی‌رسد این مشکلات آنتن‌دهی مربوط به اپراتور مخابراتی خاصی باشد، چرا که گزارشاتی از سوی کاربرانی ساکن مناطق مختلف دنیا در این خصوص به ثبت رسیده است.

آنتن‌دهی ضعیف

هنوز مشخص نیست که چرا آنتن‌دهی مخابراتی و وای‌فای در دو گوشی هوشمند آیفون ایکس‌اس و ایکس‌اس مکس با این مشکلات روبرو شده‌اند. در واقع براساس تبلیغات مطرح شده توسط اپل این دو گوشی باید سرعت‌های بالاتری را در زمینه وای‌فای و ارتباطات LTE نسبت به آیفون ایکس ارائه دهند.

برخی از کاربران معتقدند این مشکلات ممکن است بعلت ازدحام و ترافیک بالای شبکه‌ها رخ داده باشد، در حالی که برخی دیگر می‌گویند این موضوع مربوط به باگی است که احتمالا در بروزرسانی بعدی اپل برطرف خواهد شد.

ظاهرا هنوز اپل از آنتن‌دهی ضعیف iPhone XS و XS Max اطلاعی نداشته و به همین دلیل مشکل است بگوییم چه زمانی این نقص برطرف خواهد شد.

  منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید