برنامه VLC برای گوشی‌های هوشمند هواوی در گوگل پلی از دسترس خارج شد

برنامه VLC برای گوشی‌های هوشمند هواوی در گوگل پلی از دسترس خارج شد


در حقیقت گوشی‌های هوشمند اندرویدی از سخت افزار متفاوتی بهره می‌برند و طیف گسترده‌ای از پردازنده‌ها را شامل می‌شوند. البته گوناگونی آن‌ها تنها به مشخصات فنی محدود نشده و هر کمپانی به صورت جداگانه اقدام به اعمال تغییراتی در اندروید می‌کند تا تجربه‌ای متمایز را برای کاربران به ارمغان بیاورد. حال گویا توسعه دهندگان مدیا پلیر محبوب VLC، این برنامه را برای محصولات هواوی از دسترس خارج کرده‌اند. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

VLC

شاید با خود بپرسید که این به چه معناست؟ باید گفت که اگر پیش از این برنامه VLC را بر روی گوشی خود نصب نکرده‌اید، دیگر قادر به دانلود آن از طریق گوگل پلی نخواهید بود. طبق گزارش VideoLAN، این تصمیم به دلیل سیاست‌های نه چندان جالب این شرکت چینی برای محدود کردن کامل برنامه‌های پیش زمینه اتخاذ شده است.

البته لازم به ذکر است که این نخستین باری نیست که کمپانی هواوی در این زمینه از سوی توسعه دهندگان اندروید مورد انتقاد قرار می‌گیرد، بلکه پیش از این و در بیلد گذشته EMUI  هم شاهد محدودیت‌هایی در قسمت مدیریت برنامه‌ها بودیم.

با آن که معلوم نیست تا هواوی در این زمینه چه واکنشی نشان دهد و چه زمان نسبت به حل آن اقدام کند، در صورت نیاز به این برنامه می‌توانید تا آن را از وبسایت‌های شخص ثالث دانلود نمایید. با این حال احتیاط کرده و از هر وبسایتی VLC را دریافت ننمایید، چرا که امکان وجود بد افزار متحمل است.

نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید