بروزرسانی جدید وان پلاس 5 و 5T عملکرد باتری را در حالت آماده به کار بهبود می‌بخشد

بروزرسانی جدید وان پلاس 5 و 5T عملکرد باتری را در حالت آماده به کار بهبود می‌بخشد


در حالی که امروزه عمر باتری گوشی‌های هوشمند ما حداکثر بیشتر از دو روز دوام نمی‌آورد، اما شاهد ارتقا و بهبودهایی اساسی نسبت به سال‌های گذشته و نسل پیش این دستگاه‌ها بوده‌ایم. با این وجود اگر قصد خرید گوشی را دارید که بتوانید تنها هر هفته آن را شارژ نمایید، باید بگوییم که خب در یافتنش موفق باشید! درست در این زمان است که بهینه سازی باتری مطرح شده و تنها راه حل این مشکل تلقی می‌شود که وان پلاس هم به سراغ آن رفته. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

اگر یکی از صاحبان وان پلاس 5 و یا 5T هستید، بهتر است تا هر چه سریع‌تر اقدام به دریافت آخرین بروزرسانی ارائه شده توسط شرکت نمایید، چرا که ویژگی جدید افزوده شده آمده تا عمر باتری دستگاه شما را یک پله ارتقا بخشد.

وان پلاس

سیستم جدید طراحی شده در صورت فعال بودن برای مدتی الگوی استفاده شما از تلفن همراهتان را دنبال کرده و پس از آن در هنگام خواب، استراحت و زمانی که به گوشی نیاز ندارید با قطع خودکار شبکه صرفه جویی محسوسی در مصرف باتری می‌کند. همچنین این قابلیت پیش از آن که به سمت گوشی خود بروید تمامی شبکه و اتصالات را به طور مجدد فعال می‌کند تا هیچ ایمیل و پیامی را از دست ندهید.

نظر شما درباره میزان اهمیت شرکت‌ها به محصولات قدیمی خود و پشتیانی آن‌ها چیست؟ اگر یکی از دارندگان دستگاه‌های وان پلاس 5 و 5T هستید و موفق به دریافت بروزرسانی مذکور شده‌اید، تجربه خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید