بروزرسانی حریم خصوصی ویندوز 10 برای جلوگیری از جاسوسی علیه کاربران

بروزرسانی حریم خصوصی ویندوز 10 برای جلوگیری از جاسوسی علیه کاربران


همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید کمپانی مایکروسافت بارها به جاسوسی از کاربران و دریافت اطلاعاتی مهم جهت رفع باگ‌ها و ارائه ویژگی‌های جدید از آنها متهم شده است. به همین دلیل مایکروسافت بارها با ارائه بهبودهای متعدد در بخش حریم خصوصی و قابلیت‌های کنترلی سعی در رفع این نگرانی‌ها داشته است.

این کمپانی بار دیگر یک بروزرسانی جدید را برای نسخه رداستون 4 ویندوز 10 ارائه نموده است. مایکروسافت امیدوار است با کمک و همکاری کاربران عضو برنامه ویندوز اینسایدرز رویکرد جدیدی را در بخش تنظیمات مربوط به حریم خصوصی کاربران دنبال کند.

حریم خصوصی

مایکروسافت به دنبال بررسی چندین پارامتر در حوزه حریم خصوصی کاربران سیستم عامل ویندوز 10 بوده و قصد دارد بهترین موارد را به منظور ارائه در نسخه نهایی و عمومی ویندوز 10 رداستون 4 انتخاب نماید.

برخی از کاربران امکان بررسی تمامی تنظیمات حریم خصوصی را در یک صفحه داشته و برخی دیگر نیز به صفحات مجزا و اضافه دیگری نیز دسترسی خواهند داشت. مایکروسافت تنظیمات پیشنهادی خود را نیز تحت عنوان “بهترین تجربه ویندوز 10” برای این کاربران ارائه کرده که با خطوط نقطه‌چین متمایز شده‌اند.

حریم خصوصی

تنظیمات حریم خصوصی که کاربر در هنگام نصب ویندوز 10 آنها را اعمال خواهد کرد همواره از مسیر Start > Settings > Privacy قابل دسترس بوده و کاربر می‌تواند آنها را به دلخواه خود تغییر دهد.

ویندوز 10 رداستون 4 براساس انتظار باید در ماه میلادی جاری منتشر شود، بنابراین مایکروسافت به طور جدی در تلاش است تا این قابلیت‌های جدید را به نسخه نهایی برساند. غول نرم‌افزار هنوز نام رسمی این بروزرسانی بزرگ را اعلام نکرده است، اما باتوجه به اینکه به زمان انتشار ویندوز 10 رداستون 4 نزدیک می‌شویم اطلاعات بیشتری در انتظارمان خواهند بود.

منبع: news.softpedia

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید