بروزرسانی iOS 11.4 برای کاربران آیفون دچار دردسر شد

بروزرسانی iOS 11.4 برای کاربران آیفون دچار دردسر شد


اپل در اواخر ماه گذشته بروزرسانی iOS 11.4 که شامل ویژگی های جدید و تغییرات عمده‌ای بود را منتشر کرد. اما، به نظر می‌رسد که در کنار مزیت‌های ارائه شده یک مشکل جدی نیز به ارمغان آورده است که سبب شده بسیاری از کاربران این سیستم‌عامل به پشتیبانی گزارش خرابی دهند. عده بسیاری از کاربرانی که دستگاه خود را به iOS 11.4 ارتقاء دادند شکایت از تخلیه بسیار سریع شارژ باتری دارند. با سخت افزار همراه باشید.

iOS 11.4

موضوعات بسیار مختلفی در انجمن رسمی اپل مبنی بر مشکلات بروزرسانی‌های اخیر در حال جریان است. اما، بررسی مشکل iOS 11.4 برای تقریبا هزار کاربر این سیستم‌عامل رخ داده و به نظر می‌رسد این اختلال در تخلیه شارژ باتری در تمامی مدل آیفون ها صدق نمی‌کند.

گفته می‌شود عده‌ای از کاربران راه حل‌های متفاوتی ارائه کردند، از جمله خاموش کردن Wi-Fi در زمان غیر ضروری و همچنین استفاده از فرکانس 2.4 گیگاهرتزی شبکه مودم‌ها در مقایسه با فرکانس 5.0 گیگاهرتزی، مصرف باتری را کاهش داده است.

با این حال، همچنان کاربران بسیاری دراین انجمن نتیجه‌ای نگرفته‌اند و عده‌ی کمی تصمیم گرفتند تا به سیستم‌عامل iOS 11.3.1 بازگردند. با توجه به اختلال در مصرف باتری و شکایت بسیاری از کاربران آیفون، این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده و راه حلی را نیز عنوان نکرده است.

آیا شما iOS 11.4 را بروزرسانی کرده‌اید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

منبع GSMarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید