بسته به‌روزرسانی KB4464682 ویندوز 10 قالب منوی استارت را خراب به نمایش در می‌آورد!

بسته به‌روزرسانی KB4464682 ویندوز 10 قالب منوی استارت را خراب به نمایش در می‌آورد!


کمپانی مایکروسافت در اواسط ماه گذشته بسته به‌روزرسانی KB4464682 (بیلد 17134.441) سیستم‌عامل ویندوز 10 را با پشتیبانی از طیف وسیعی از بهبودها و رفع مشکلات مختلف منتشر کرد. آپدیت مذکور در بهبود تجربه کلی کاربران تأثیرات بسیاری را به خود اختصاص داده است، اما به نظر می‌رسد که برای برخی، کفه ترازو به سمت معایب آن سنگینی می‌کند. اگرچه بسته به‌روزرسانی مذکور در دسته آپدیت‌های انتخابی قرار داشته است، اما ظاهراً کاربران بسیاری به نصب آن پرداخته و اکنون سیل گزارش‌های خود را به سمت کمپانی مایکروسافت ارسال داشته‌اند.

KB4464682

گزارش‌های اولیه حکایت از بروز خطای صفحه آبی مرگ در دستگاه‌های سرفیس بوک 2 داشته‌اند که کمپانی مایکروسافت کاربران را به پاک‌سازی بسته به‌روزرسانی KB4464682 تشویق کرده بود، اما به نظر می‌رسد که در ادامه مشکلات نمایان شده، افرادی که ظاهر و قالب منوی استارت خود را با شخصی‌سازی‌های مختلفی همراه نموده‌اند پس از نصب آپدیت با نوعی باگ نرم‌‎افزاری مواجه شده و بر طبق آن قالب منوی مذکور به‌صورت خراب به نمایش در می‌آید. مایکروسافت اظهار داشته است که این موضوع گلیچ کوچکی به شمار می‌رود که در عملکرد بخش‌های حیاتی ویندوز و فرآیندهای آن اختلالی را ایجاد نمی‌کند.

کمپانی مایکروسافت در طی اسناد پشتیبانی خود گفته است که وصله‌های رفع مشکل فوق به همراه آپدیتی دیگری که زمان عرضه آن برای اواسط ماه دسامبر سال جاری در نظر گرفته شده است در اختیار همگان قرار می‌گیرد. در انتها ذکر این نکته نیز ضروری است که به‌روزرسانی KB4464682 در دسته آپدیت‌های انتخابی به شمار رفته و الزامی در نصب آن وجود ندارد.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید