به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) ویندوز 10 اکنون به‌صورت جهانی در دسترس قرار گرفته است

به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) ویندوز 10 اکنون به‌صورت جهانی در دسترس قرار گرفته است


اگر به خاطر داشته باشید پیشتر در طی اخبار منتشر شده پیرامون سیستم‌عامل ویندوز 10 اعلام شده بود که کمپانی مایکروسافت به‌منظور جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر و همچنین عدم بروز اختلال جهانی در شبکه گسترده وب و دریافت بازخوردهای فراتر از جانب کاربران فرآیند عرضه دوباره بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) ویندوز 10 را با سرعت کمتری به انجام رسانده و در حال انتشار آپدیت برای دستگاه‌های مختلف به‌صورت مرحله به مرحله می‌باشد، اما به نظر می‌رسد که این موضوع اکنون وارد فاز نهایی خود شده و چهارچوب نرم‌افزاری مذکور برای تمامی رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 10 در دسترس قرار گرفته است.

بیلد 1809

کمپانی مایکروسافت با آپدیت اطلاعات بخش پشتیبانی وب‌سایت خود اعلام داشته است که بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل ویندوز 10 در صورت مراجعه دستی به منوی تنظیمات و کلیک نمودن بر روی کلید Check for updates دریافت شده و بر روی رایانه شخصی نصب می‌شود.

“وضعیت عرضه ورژن 1809 ویندوز 10، تاریخ 17 دسامبر سال 2018 میلادی، این به‌روزرسانی اکنون به‌صورت کامل برای کاربران حرفه‌ای که به انتخاب گزینه Check for updates از طریق پخش تنظیمات پرداخته‌اند قابل دریافت می‌باشد.”

بسیاری از دستگاه‌های مختلف با بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 سازگار بوده و سیستم‌عامل در حال فراهم شدن زیرساخت استفاده از آن برای پیکربندی‌های بیشتری می‌باشد. کمپانی مایکروسافت به دنبال عدم دریافت بازخوردهای حیاتی و همچنین کشف مشکلات بیشتر در حال ارائه آپدیت برای دستگاه‌های بیشتری می‌باشد. علاوه بر آن ذکر این نکته نیز ضروری است که فرآیند دانلود و نصب بیلد 1809 ویندوز 10 همیشه به‌صورت خودکار انجام نشده و برای برخی از دستگاه‌های به‌خصوص، فرد باید به‌صورت دستی نسبت به انجام آن اقدام نماید.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید