به‌روزرسانی جدید درایور DCH کمپانی اینتل منتشر شد + لیست تغییرات

به‌روزرسانی جدید درایور DCH کمپانی اینتل منتشر شد + لیست تغییرات


جدیدترین نسخه از درایور DCH کمپانی اینتل عرضه و هم‌اکنون به‌صورت عمومی برای کاربران ویندوز 10 در دسترس قرار گرفته است. به‌روزرسانی اشاره شده که به شماره 25.20.100.6577 شناخته می‌شود پشتیبانی از عنوان Apex Legends را با خود به ارمغان آورده و بهبودهای فراتری را در حوزه رفع باگ‌های نرم‌افزاری نیز شامل شده است. به‌عنوان مثال بهینه‌سازی فراتر و افزایش کارایی بازی Arma 3 بر روی رایانه‌های شخصی مبتنی بر پردازنده‌های مرکزی نسل ششم و جدیدترین کمپانی اینتل از جمله آن‌ها به شمار می‌رود.

درایور DCH

بهسازی کارایی و توان مصرفی برای بازی‌های مبتنی بر رابط برنامه‌نویسی دایرکت ایکس 12 توسط استفاده از بستر منابع جایگذاری شده نیز فراهم آورده شده است. ذکر این نکته ضروری است که درایورهای راه‌انداز جدید کمپانی اینتل بر مبنای استانداردهای نوین سیستم‌عامل ویندوز توسعه پیدا کرده و لذا با نسخه‌های پیشین خود دیگر سازگاری ندارند (نسخه‌های پیشین درایورهای کمپانی اینتل اکنون با برچسب Legacy قابل دریافت می‌باشند). از جمله برخی از مهم‌ترین تغییرات انجام شده در نسخه درایور 25.20.100.6577 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بروز کرش و هنگ متناوب در هنگام اجرای نرم‌افزارها و عناوینی از جمله Cinema4D ،Sid Meier’s Civilization VI: Gathering Storm و vkQuake 2.

مشاهده ناهنجاری‌های گرافیکی کوچک در عنوان Final Fantasy XV و مرورگر مایکروسافت اج.

پایداری رابط برنامه‌نویسی OpenGL برای اپلیکیشن‌های پس‌زمینه.

مشاهده صفحه سیاه در برخی از پنل‌های داخلی کنترل پنل درایور پس از نصب به‌روزرسانی.

احتمال عدم فعال‌سازی خودکار بستر محافظت از محتویات (Content Protection) پس از خروج از حالت خواب (اسلیپ) هنگام اتصال نمایشگر توسط درگاه Display Port.

احتمال عدم پایداری چرخش هنگام تغییر منبع نمایش محتویات در بین نمایشگرها در حالت پیکربندی چند مانیتوره.

احتمال عدم دسترسی به گزینه Aspect ration از منوی تنظیمات کنترل پنل درایور (برای نمایشگرهای مبتنی بر درگاه HDMI).

و …

امکان دریافت به‌روزرسانی جدید عرضه شده توسط ابزار Driver & Support Assistant کمپانی اینتل میسر می‌باشد. در صورت نیاز می‌توانید نسبت به دانلود و نصب دستی آن از طریق وب‌سایت اینتل نیز اقدام نمایید.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید