به‌روزرسانی DCH 25.20.100.6519 اینتل برای ویندوز 10 منتشر شد + لیست تغییرات

به‌روزرسانی DCH 25.20.100.6519 اینتل برای ویندوز 10 منتشر شد + لیست تغییرات


در تاریخ نوامبر سال 2018 میلادی، کمپانی اینتل اولین درایو راه‌انداز مودم خود را برای تعدادی از تراشه‌های شتاب‌دهنده گرافیکی مجتمع در ویندوز 10 منتشر کرد، حال نوبت به آن رسیده است تا درایور دیگری جهت بهبود کارایی عرضه شده و دستگاه‌های گوناگونی را هدف قرار دهد. درایوهای راه‌اندازی کمپانی اینتل اکنون به‌منظور سادگی بیشتر و ارائه راه و روشی جدید برای عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف تحت عنوان اختصاری DCH معرفی می‌شوند.

اینتل

به‌روزرسانی جدید عرضه شده که به شماره DCH 25.20.100.6519 شناخته می‌شود مستقیماً دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 10 را هدف قرار داده و بهبودهای مختلفی را برای رابط‌های برنامه‌نویسی مطرح حال حاضر و عناوین گوناگون با خود فراهم آورده است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود دستورات متا DirecML برای اپلیکیشن‌های مبتنی بر بستر WinML. قابل لمس هنگام اجرای نرم‌افزارهای مختلف توسط نسل هفتم (و یا جدیدتر) پردازنده‌های مرکزی کمپانی اینتل.

بهبود کارایی عنوان F1 2018 در حالت فعال‌سازی رابط برنامه‌نویسی دایرکت ایکس 12 (قابل اعمال بر روی پردازنده‌های مرکزی نسل ششم و جدیدتر).

بهبود کارایی و عملکرد رابط برنامه‌نویسی Vulkan.

آدرس‌دهی مشکلات مرتبط با هنگ و یا کرش نمودن عنوان Battlefield V در حالت رابط برنامه‌نویسی دایرکت ایکس 12.

رفع مشکلات کوچک گرافیکی ایجاد شده در عنوان Farming Simulator 2019.

کاهش میزان مصرف انرژی پس از قطع اتصال نمایشگر با رابط HDMI 2.0.

رفع مشکلات مرتبط با نمایشگر 4K هنگام تغییر رزولوشن از حالت HD به 4K در هنگام خواب (اسلیپ) بودن رایانه شخصی و …

امکان نصب درایور به‌روزرسانی جدید منتشر شده با استفاده از ابزار Driver & Support Tool کمپانی اینتل میسر می‌باشد. در صورت نیاز می‌توانید با دریافت آپدیت از طریق لینک فوق به نصب دستی آن نیز اقدام نمایید (دانلود به‌روزرسانی DCH 25.20.100.6519).

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید