به‌روزرسانی KB4482887 ویندوز 10 منجر به کاهش کارایی بازی‌های رایانه‌ای می‌شود!

به‌روزرسانی KB4482887 ویندوز 10 منجر به کاهش کارایی بازی‌های رایانه‌ای می‌شود!


اگر به خاطر داشته باشید، اوایل ماه جاری میلادی، کمپانی مایکروسافت به‌منظور رفع باگ نرم‌افزاری نمایش منوی اکشن سنتر در بخش مختلف صفحه نمایشگر و بهبود کارایی رایانه‌های شخصی به‌وسیله فعال‌سازی قابلیت Retpoline بر روی برخی از سیستم‌های به خصوص به عرضه به‌روزرسانی KB4482887 پرداخته است. آپدیت فوق اگرچه درزمینهٔ رفع مشکلات منتسب به خود نظیر منوی اکشن سنتر به‌خوبی عمل کرده است، اما به نظر می‌رسد که تأثیر آن تنها محدود به حوزه فوق نبوده و بازی‌های رایانه‌ای مختلفی نظیر Destiny 2 نیز با کاهش چشمگیر پرفورمنس همراه شده‌اند.

KB4482887

کاربران مختلف پس از نصب به‌روزرسانی فوق در طی پست‌های متمایزی در انجمن ردیت اظهار داشته‌اند که کارایی نهایی برخی از عناوین نظیر Destiny 2 با کاهش چشمگیری همراه شده و افت فریم در هنگام چرخش ماوس و همچنین در طی انجام بازی غیرقابل اجتناب به شمار می‌رود. کمپانی مایکروسافت امروز در طی جدیدترین اقدام خود به‌منظور اطلاع‌رسانی به کاربران اظهار داشته است که از این موضوع و تداخل پیش آمده توسط به‌روزرسانی KB4482887 آگاه بوده و در تلاش جهت رفع آن می‌باشد.

“پس از نصب به‌روزرسانی KB4482887، کاربران ممکن است با مشکلات گرافیکی و کاهش کارایی عملکرد ماوس در برخی از عناوین رایانه‌ای نظیر Destiny 2 مواجه شوند.”

کمپانی مایکروسافت اظهار داشته است که در تلاش جهت رفع موضوع پیش آمده بوده و تا زمان عرضه وصله مربوطه، به کاربران پیشنهاد داده است تا به‌روزرسانی فوق را از رایانه خود حذف نمایند. هنوز مشخص نیست که علت اصلی کاهش کارایی پیش آمده چیست، اما امید می‌رود تا در کمترین زمان ممکن رفع شود.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید