به‌روزرسانی Radeon Software Adrenalin 19.8.1 منتشر شد

به‌روزرسانی Radeon Software Adrenalin 19.8.1 منتشر شد


با عرضه اولین موج از نسخه‌های سفارشی کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 5700 به بازار و دسترسی عمومی مصرف‌کنندگان به آن‌ها، کمپانی ای‌ام‌دی در جهت آماده‌سازی بسترهای پشتیبانی مناسب اقدام به عرضه درایور به‌روزرسانی Radeon Software Adrenalin 19.8.1 در تاریخ سیزدهم آگوست سال جاری میلادی نموده است.

Radeon Software Adrenalin 19.8.1

به‌روزرسانی جدید عرضه شده قابلیت پشتیبانی از قفل DRM کمپانی مایکروسافت (PlayReady 3.0) را نیز در اختیار توسعه‌دهندگان و کاربران قرار داده است. از جمله دیگر رفع نواقص افزوده شده به درایور می‌توان به مشکل خرابی رنگ هنگام نصب به‌روزرسانی‌های درایور در بسته آپدیت May 2019 سیستم‌عامل ویندوز 10 (بیلد 1903) اشاره کرد. فهرست کاملی از رفع نواقص درایور Radeon Software Adrenalin 19.8.1 از قرار زیر می‌باشند:

برخی از کاربران ممکن است هنگام نصب به‌روزرسانی درایور Radeon Software در بسته به‌روزرسانی May 2019 سیستم‌عامل ویندوز با مشکلاتی در نمایش رنگ مواجه شوند. این موضوع در آپدیت 18362.267 (به شماره KB4505903) سیستم‌عامل ویندوز مرتفع شده است.

رفع مشکلات مربوط به عدم همگام‌سازی تنظیمات بستر نرم‌افزاری Radeon Chill هنگام تغییر مقادیر از طریق ابزار Radeon Overlay و در طی اجرای بازی‌های رایانه‌ای.

رفع مشکلات مربوطه به نمایش صفحه مشکی و یا لرزش صفحه هنگام اعمال تنظیمات مربوطه به اورکلاک خودکار حافظه در زمان اجرای اپلیکیشن‌ها و بازی‌های گوناگون در حالت تمام صفحه.

رفع مشکلات مربوط به کاهش کارایی بازی‌های رایانه‌ای توسط ابزار Radeon AntiLag.

رفع مشکلات مربوطه به نمایش صفحه سیاه هنگام پاکسازی برنامه‌های گوناگون از سیستم‌عامل ویندوز 7.

رفع مشکلات مربوط به عدم ضبط تصاویر توسط ابزار Radeon Relive توسط سیستم‌های مبتنی بر پیکربندی یکی از کارت‌های گرافیک سری RX 5700 و سیستم‌عامل ویندوز 7.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید