به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد تا گوشی هوشمندی بر مبنای اندروید معرفی کند

به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد تا گوشی هوشمندی بر مبنای اندروید معرفی کند


اخیرا مطلبی را منتشر کردیم که نشان می‌داد مایکروسافت پروژه سرفیس فون را تا سال 2019 به تاخیر انداخته و با آن که به صورت کامل لغو نشده اما تمرکز پیشین را بر روی آن شاهد نیستیم. با این حال گویا این پایان ماجرا نبوده و ردموندی‌ها قصد دارند تا گوشی هوشمندی با سیستم عامل اندروید را در غیاب سرفیس فون و آن هم در سال جاری روانه بازار کنند. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

گوشی هوشمندی

با آن که دوست داریم این خبر را جعلی شمرده و به راحتی از آن گذر کنیم اما دلیلی مانع ما می‌شود که آن هم منطقی بودن چنین تصمیمی است. به طوری که مدتی پیش و در زمانی که ویندوزفون هنوز زنده بود شاهد این بودیم که این کمپانی به دلیل عرضه اکثر محصولات نرم‌افزاریش با امکان خرید درون برنامه‌ای، از فروش گوشی‌های مبتنی به اندروید سود بیشتری به جیب می‌زد، چرا که توسعه ویندوز فون به خودی خود هزینه‌بر بود و توسعه آن از سود خالص می‌کاهید. بنابر این عرضه گوشی هوشمندی با برند مایکروسافت و سیستم عامل اندروید کاملا عقلانی به نظر می‌رسد.

در هر صورت اگر چنین تصمیمی کاملا منطقی نیز باشد به نظر نمی‌رسد که یک فروشنده از چنین مسائل محرمانه‌ای با خبر باشد و دسترسی به چنین اطلاعاتی کاملا دشوار تلقی می‌شود. پس انتظارات را پایین نگه داشته و فعلا منتظر خبری موثق‌تر بمانید.

به نظر شما عرضه دستگاهی اندرویدی از سوی مایکروسافت تا چه حد امکان پذیر است؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید