به گفته برخی کاربران عکس‌های سلفی iPhone Xs زیادی خوب هستند!

به گفته برخی کاربران عکس‌های سلفی iPhone Xs زیادی خوب هستند!


دوربین‌های استفاده شده در گوشی‌های آیفون همواره از سطح بالایی برخوردار بوده و هستند. اگرچه آنها لزوما بهترین گزینه موجود در بازار نیستند اما همیشه آنقدر خوب بوده‌اند که کاربر برای ثبت تصاویری با کیفیت و ناب دچار مشکل نشود.

آیفون‌های جدید iPhone Xs و XS Max به تازگی معرفی شده‌اند و به نظر می‌رسد این بار نیز اپل سنگ تمام گذاشته و بهبودهای مختلفی را در بخش دوربین آیفون‌های جدیدش ارائه نموده است.

در پستی که توسط اِما لرد بر روی Bustle منتشر شده، وی کیفیت تصاویر دوربین جلویی iPhone Xs را با آیفون 6 اس مقایسه و تفاوت‌های معناداری را مشاهده کرده است. این احتمال وجود دارد که اپل به طور مخفیانه یک تکنیک زیباسازی را درون برنامه دوربین آیفون‌های جدید بکار گرفته و بدون اینکه کاربر متوجه شود، سلفی‌های بهتری را به وی تحویل بدهد!

در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های مرتبط با دوربین از فیلترهای زیبایی که به نرم و روشن‌تر شدن پوست چهره کمک می‌کند استفاده می‌نمایند، اپل اما همواره در تلاش بوده تا مسیر خود را از این جاذبه‌های تبلیغاتی جدا نگه دارد.

iPhone Xs

در واقع تا جایی که به فیلترهای داخلی اپلیکیشن دوربین مربوط می‌شود، برنامه دوربین iPhone Xs کاملا و ابتدایی بوده و هیچ گزینه‌ای را در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد. حالت‌های جدید Portrait و Portrait Lighting که در آیفون‌های نسل قبل ارائه شدند نیز تنها جلوه‌های ویژه‌ای هستند که اپل تمایل دارد در برنامه دوربین وجود داشته باشند.

اما حالا به اعتقاد تعداد نسبتا زیادی از کاربران دوربین‌های اپل تصاویر سلفی آنها را بیش از اندازه خوب ثبت می‌کند. اگرچه هیچ‌کسی از یک عکس سلفی بی عیب و نقص بدش نمی‌آید اما این سوال مطرح می‌شود که آیا واقعا اپل در iPhone Xs و XS Max از فیلترهای زیباسازی صورت استفاده نموده است یا خیر.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید