بیلد 1809 ویندوز از مشکل نمایش صحیح فونت در برخی از نرم‌افزارهای پر استفاده رنج می‌برد!

بیلد 1809 ویندوز از مشکل نمایش صحیح فونت در برخی از نرم‌افزارهای پر استفاده رنج می‌برد!


بر طبق جدیدترین گزارش‌های دریافت شده از کاربران، بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) سیستم‌عامل ویندوز 10 به دنبال سیل تقریباً عظیم مشکلات خود باگ نرم‌افزاری دیگری را در خصوص عدم نمایش صحیح فونت در نرم‌افزار محبوب Foobar2000 از خود به نمایش گذاشته است. بعضی از کاربران اظهار داشته‌اند که فونت برخی از کلمات در برنامه نامبرده، پس از نصب بیلد 1809 سیستم‌عامل ویندوز 10 به هم ریخته و دیگر همانند قبل نمایش داده نمی‌شوند. خوشبختانه مشکل فوق، برخلاف باگ نرم‌افزاری پاک‌سازی محتویات شخصی کاربران حاد نمی‌باشد.

بیلد 1809

بر طبق گفته مطالب ایجاد شده در انجمن‌های وب‌سایت‌های مطرح اینترنتی، قابلیت امتیازدهی (به‌صورت ستاره) در نرم‌افزار پخش‌کننده محتویات صوتی و تصویر Foobar2000 پس از نصب بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 دیگر کار نکرده و خراب به نمایش در می‌آید. به نظر می‌رسد که بیلد 1809 پلتفرم ویندوز از مشکلات مرتبط با قابلیت جایگزینی فونت رنج می‌برد. یکی از کاربران در خصوص مشکل اشاره شده در شبکه اجتماعی ردیت گفته است:

“من در حال استفاده از فونت همیشگی Segoe UI توسط پیکربندی نرم‌افزار Foobar2000 هستم و همه چیز در بیلد 1803 ویندوز خوب به نظر می‌رسد، اما این موضوع برای بیلد 1809 صادق نمی‌باشد.”

هنوز مشخص نیست که کدام یک از دیگر نرم‌افزارهای پر استفاده کاربران از مشکلات مشابهی رنج می‌برند، اما با توجه به تعداد گزارش‌های دریافتی می‌توان نتیجه گرفت که باگ نرم‌افزاری فوق از گستردگی بالایی برخوردار نبوده و شمارش عظیمی از دیگر برنامه‌های موجود از هیچ‌گونه مشکلی برخوردار نمی‌باشند.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید