بیلد 18334 سیستم‌عامل ویندوز 10 منتشر شد + تغییرات

بیلد 18334 سیستم‌عامل ویندوز 10 منتشر شد + تغییرات


جدیدترین بسته به‌روزرسانی سیستم‌عامل ویندوز 10 به شماره بیلد 18334 هم‌اکنون آماده عرضه به‌صورت عمومی بوده و افراد عضو برنامه آزمایشی Fast Ring می‌توانند نسبت به دانلود و نصب آن اقدام نمایند. بهبودهای به ارمغان آورده شده توسط این آپدیت به‌صورت ویژه قابلیت‌های گیمینگ پلتفرم فوق را هدف قرار داده و بر طبق بازخوردهای دریافت شده از کاربران بهسازی‌های گوناگونی را در ساختار خود جای داده است.

بیلد 18334

کمپانی مایکروسافت پیشتر در طی بیانیه‌‎ای اعلام کرده بود که قصد بهبود قابلیت‌های گیمینگ و اجرای بازی‌های رایانه‌ای توسط سیستم‌عامل ویندوز 10 را در سر داشته و برای تحقق این موضوع نیازمند دریافت بازخوردهای مختلفی می‌باشد که این مهم با استقبال چشمگیری از جانب کاربران همراه شد. بیلد 18334 جدید عرضه شده از جانب کمپانی مایکروسافت در راستای تحقق این موضوع بهبودهای مختلفی در مؤلفه‌های گرافیکی، کارایی و … بازی‌های رایانه‌ای را با خود به ارمغان آورده است، اما مایکروسافت به‌منظور اعتبارسنجی و اطمینان از تأثیرگذار بودن آن‌ها نیازمند فیدبک‌های گوناگونی از جانب کاربران می‌باشد، بر همین اساس عنوان State of Decay جهت فراهم آوردن بستری جهت بررسی بهبودهای اعمال شده به‌صورت رایگان (برای مدت زمانی محدود) در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بازخوردهای ارائه شده جهت بهبود قابلیت‌های گیمینگ سیستم‌عامل ویندوز 10 از خلاقیت بالایی نیز برخوردار می‌باشند؛ به‌عنوان مثال یکی از کاربران به کمپانی مایکروسافت پیشنهاد داده است تا با تعبیه‌سازی مکانیسمی ویژه در لایه‌های عمیق پلتفرم خود، به غیرفعالسازی کاملاً خودکار فرآیندها و برنامه‌های پس‌زمینه تشنه به منابع فراوان در هنگام اجرای بازی‌های رایانه‌ای بپردازد.

کمپانی مایکروسافت در میان توضیحات ارائه شده برای جدیدترین بسته به‌روزرسانی خود اظهار داشته است که از وجود برخی باگ‌های نرم‌افزاری کاملاً آگاه بوده و در تلاش جهت رفع آن‌ها در بیلدهای آینده می‌باشد که عدم کارکردن دکمه Install در هنگام نصب بازی‌ها و نرم‌افزارهای مختلف از طریق فروشگاه مایکروسافت استور در قالب یکی از آن‌ها به شمار می‌رود (بستن فروشگاه و ریستارت نمودن مجدد رایانه شخصی در رفع آن می‌تواند تأثیرگذار باشد). در انتها باید خاطر نشان کرد که تغییرات فراهم آورده شده توسط به‌روزرسانی فوق به‌صورت کاملاً اختصاصی به بهبودهای گیمینگ و رفع باگ‌های نرم‌افزاری اختصاص پیدا کرده و قابلیت‌های جدیدی به قالب آن افزوده نشده‌اند.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید