تاریخ پیش فروش آیفون های 2018 مشخص شد

تاریخ پیش فروش آیفون های 2018 مشخص شد


به گزارش از یکی از منابع آلمانی، تاریخی احتمالی آغاز زمان پیش فروش آیفون های 2018 مشخص شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

آیفون

به نقل از این منبع مذکور، پیش فروش آیفون های 2018 کمپانی اپل از تاریخ 14 سپتامبر شروع خواهد شد. به احتمال قوی، دو روز قبل از این زمان، در 12 سپتامبر شاهد معرفی این اسمارت فون‌ها خواهیم بود. از سوی دیگر مشخص شده، در تاریخ 21 این ماه میلادی آیفون‌ های 2018 کمپانی اپل عرضه خواهند شد.

این منبع آلمانی همچنین اعلام کرده است که در تاریخ 18 ماه میلادی سپتامبر سیستم عامل iOS 12 این کمپانی منتشر خواهد شد. پیش از این تاریخ، کمپانی اپل نسخه مخصوص توسعه دهندگان iOS 12 را منتشر کرده است. در روزهای آتی نیز انتظار می‌رود تا بتای عمومی این سیستم عامل در دسترس قرار گیرد.

طبق داده‌های موجود کمپانی اپل سه مدل آیفون جدید را معرفی خواهد کرد؛ آیفون Xs که از نمایشگر 5.8 اینچی با پنل اولد، آیفون Xs پلاس با صفحه نمایش 6.5 اینچی با پنل اولد و مدل iPhone 9 با صفحه نمایش 6.1 اینچی که از پنل LCD برخوردار است، سه اسمارت فون جدید این کمپانی است. در میان این سه مدل، iPhone 9 گزینه ارزان قیمت ما خواهد بود. هر سه اسمارت فون ذکر شده این کمپانی با چیپست A12 کمپانی TSMC همراه هستند که این تراشه، از فناوری ساخت 7 نانومتر برخوردار می‌باشد. افزون بر این، در هر سه مدل دوربین TrueDepth تعبیه شده است که بنا بر این، این سه اسمارت فون با قابلیت Face ID همراه خواهند بود.

منبع: Phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید