تجربه کنسولی در گوشی هوشمندتان با گیم پد Razer Raiju Mobile

تجربه کنسولی در گوشی هوشمندتان با گیم پد Razer Raiju Mobile


همان‌طور که می‌دانید گوشی هوشمند ریزر فون 2 به تازگی معرفی شده است. این گوشی هوشمند جدیدترین گزینه گیمینگ ریزر در دنیای هیجان‌انگیز اسمارت‌فون‌ها بحساب آمده و این کمپانی تا به این لحظه چند لوازم جانبی جذابی را نیز برای محصول جدیدش معرفی نموده است.

یکی از این لوازم جانبی Razer Raiju Mobile می‌باشد که با نگاه اول می‌توان به کاربرد اصلی آن پی برد. این گیم کنترلر از یک داک ویژه برای نگهداری مناسب گوشی بهره می‌برد. بدون شک این نوع گیم کنترلرها و طراحی مشابه با آن را بارها و بارها در محصولات سایر کمپانی‌ها نیز دیده‌ایم، بنابراین با ایده کاملا جدیدی مواجه نیستیم.

اگر به چنین گیم پدی برای آیفون یا گوشی‌های هوشمند دیگرتان نیاز دارید در حال حاضر گزینه‌های زیادی در بازار وجود دارند، اما اگر یک گیمر جدی باشید به خوبی می‌دانید که درج شدن نام Razer بر روی تجهیزات مرتبط با گیمینگ به تنهایی قادر است اشتیاق لازم برای خرید را فراهم کند!

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile اکثر ویژگی‌هایی که یک کاربر می‌تواند از گیم پدی در این سطح انتظار داشته باشد را ارائه می‌دهد. از جمله می‌توان به چهار دکمه قابل برنامه‌ریزی، حالت افزایش حساسیت تریگرها و یک مانت ویژه برای نگهداری گوشی اشاره نمود. بدین ترتیب کاربر می‌تواند تجربه‌ای به مراتب دلچسب‌تر از انجام بازی‌های موبایل را بدست آورد که در حالت معمول و از طریق لمس صفحه نمایش میسر نخواهد بود.

اگرچه ریزر گیم پد Razer Raiju Mobile را به عنوان یکی از لوازم جانبی گوشی هوشمند گیمینگ جدیدش معرفی کرده اما بدون شک بر روی سایر اسمارت‌فون‌های اندرویدی مجهز به قابلیت بلوتوث نیز قابل استفاده خواهد بود. هنوز در خصوص تاریخ عرضه دقیق این گیم پد اطلاعاتی منتشر نشده اما انتظار می‌رود این محصول با قیمت 150 دلاری در سه‌ماهه چهارم سال جاری روانه بازار شود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید