تصاویر تبلیغاتی هواوی P20 دوربین سه‌گانه با هوش‌مصنوعی را نشان می‌دهد

تصاویر تبلیغاتی هواوی P20 دوربین سه‌گانه با هوش‌مصنوعی را نشان می‌دهد


پرچم‌داران سری P کمپانی هواوی در طی یک ماه گذشته ترافیک خبری فراوانی را بوجود آوردند، این محصولات که هواوی P20 و هواوی P20 Pro در کنار عضو کوچک خانواده، Huawei P20 Lite نام خواهند داشت، از طراحی جدیدی برخوردار هستند و همچنین ویژگی‌های تصویربرداری جدیدی را به همراه دارند. با سخت افزار همراه باشید.

هواوی P20

با توجه به پوستر تبلیغاتی که ساعاتی پیش منتشر شد، هواوی P20 نیز مانند برادر بزرگش، هواوی پی 20 پرو، مجهز به دوربین سه‌گانه است. پس از این، هواوی تایید نکرده بود که هواوی پی 20 نیز ماننده نسخه‌ی پرو دوربین پیشرفته‌ای دارد یا خیر. در هر صورت، جمله تبلیغاتی “SEE MOOORE WITH AI” به همراه دو حرف اضافه O اشاره مستقیم به سیستم تصویربرداری این اسمارت‌فون به همراه هوش‌مصنوعی دارد. البته شایان ذکر است، در تبلیغات منتشر شده به مدل دقیق اشاره‌ایی نشده است. تنظیمات دوربین سه‌گانه می‌تواند همچنان متعلق به P20 پرو باشد.

همانطور که پیش از این اطلاع‌رسانی شد، هواوی P20 از نمایشگری مشابه با آیفون 10 برخوردار است، که تکنولوژی AMOLED و دیگر ویژگی‌‌های میت 10 پرو را به همراه خواهد داشت. گوشی هوشمند Huawei P20 مجهز به تراشه‌ی کایرین 970 به همراه 4 گیگابایت حافظه اصلی و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی می‌باشد.

دیدگاه شما در مورد طراحی و کارایی هواوی P20 چیست؟

منبع GizmoChina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید