تصاویر رسمی از گلکسی نوت 10 پلاس برای نخستین بار رویت شدند

تصاویر رسمی از گلکسی نوت 10 پلاس برای نخستین بار رویت شدند


همان‌طور که می‌دانید گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 پلاس ماه آینده توسط سامسونگ معرفی خواهد شد و تا به این لحظه این غول فناوری کره‌ای تمام تلاش خود را به‌کار بسته تا مشخصات و جزییات این محصول را سربسته نگه دارد. اما امروز برای نخستین بار تصاویر رسمی این محصول محبوب به بیرون درز کرده و اگرچه اطلاعات خاص و جدیدی را در اختیارمان قرار نمی‌دهند اما به هر حال حداقل می‌توانیم بفهمیم این تصاویر طراحی یکسانی با رندرهای فاش شده قبلی دارند.

گلکسی نوت 10 پلاس گلکسی نوت 10 پلاس

همان‌طور که در تصاویر می‌توانید ببینید، گلکسی نوت 10 پلاس قرار است در دو نسخه مشکی و نقره‌ای رنگ عرضه شود. قابل ذکر است که پیش‌تر این موضوع برایمان نامشخص بود و نمی‌دانستیم سامسونگ چه رنگ‌بندی‌ای را برای جدیدترین عضو خانواده Galaxy Note خود در نظر خواهد گرفت. علاوه بر این به‌نظر می‌رسد سامسونگ دوربین Note 10 Plus را در گوشه بالایی سمت چپ گوشی قرار داده بود که لنزها به صورت عمودی تعبیه شده و در کنار آنها یک فلاش ال‌ای‌دی قرار گرفته است.

گلکسی نوت 10 پلاس

سامسونگ در گلکسی نوت 10 پلاس نیز مانند اکثر گوشی‌های هوشمند قبلی خود، لوگو را کمی بالاتر از قسمت میانی در قاب پشتی قرار داده و از آن مهم‌تر عدم وجود هیچ‌گونه حسگر تشخیص اثرانگشتی در این قسمت از گوشی است. بدین ترتیب می‌توان انتظار داشت که گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس سامسونگ به حسگر اثرانگشت درون‌صفحه‌ای مجهز باشد. به هر حال به‌نظر می‌رسد طراحی کلی نسخه پلاس نسبت به نسخه کوچک‌تر چندان متفاوت نباشد.

منبع: mspoweruser

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید