تصاویر رندر گوشی گلکسی نوت 10 منتشر شد

تصاویر رندر گوشی گلکسی نوت 10 منتشر شد


گلکسی نوت 10 بی شک از جمله محصولات مورد توجه و جدیدی از سوی کمپانی سامسونگ است که اغلب طرفداران این حوزه منتظر آن هستند. این اسمارت فون پرچمدار در چند تصاویر رندر شده اخیرا مشاهده شده است که به آن خواهیم پرداخت. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

گلکسی نوت 10

سوالات زیادی در مورد این گوشی مورد انتظار سامسونگ وجود دارد تا دانست گلکسی نوت 10 دارای چه مشخصاتی است. متاسفانه تا به زمان نگارش این مطلب جواب های زیاد و مورد اطمینانی وجود ندارد، اما می توان به اندک داده های موجود اشاره داشت. اولین موضوعی که بیش از هر چیزی می تواند مورد توجه باشد، حضور دوربین اصلی چهار گانه برای گلکسی نوت 10 است که احتمالا ترکیبی از گلکسی اس 10 مدل 5G باشد. در اسمارت فون گلکسی اس 10 اشاره شده دو سنسور 12 و 16 مگاپیکسلی زاویه باز به همراه یک سنسور 3D Depth و کنترل حرکتی به کار رفته است. اس 10 مدل 5G تا چندین ماه دیگر عرضه نمی شود و این به معنای نبود امکان مقایسه کارایی دوربین آن در زمانی زودتر از انتظار خواهد بود. هر چند می توان نمونه کمی پیشرفته‌تر این نوع دوربین را در گلکسی نوت 10 دید.

گلکسی نوت 10

پیشتر سامسونگ نوع جدیدی از صفحه نمایش های Infinity Display را معرفی کرد که ویژگی موسوم به قرار گیری دوربین سلفی در قسمت زیر صفحه نمایش را دارند. از زمان معرفی این نوع نمایشگر، طرفداران کمپانی سامسونگ بسیار مشتاق به کارگیری آن بر روی یکی از اسمارت فون های سامسونگ هستند. همچنین احتمالاتی وجود داشت که این نمایشگر ممکن است برای نوت 10 نیز استفاده شود، اما چنین چیزی واقعیت ندارد. گلکسی نوت 10 از یک دوربین سلفی دوگانه همانند تصویر مشاهده شده، برخوردار است.

گلکسی نوت 10

بی شک وجود سنسور اثر انگشت برای چنین پرچمدار جدیدی غیر قابل انکار است. در نوت 10 کمپانی سامسونگ این سنسور با قسمت صفحه نمایش یکپارچه بوده و جای نگرانی نیز برای عدم کار کرد آن هنگام آسیب دیدگی جزئی وجود ندارد. بنا بر گزارشات منابع معتبر، در صورتی که نمایشگر آسیب جدی را به خود نبیند، کارکرد سنسور اثر انگشت با مشکلی مواجه نخواهد شد و برای اثبات این صحبت، چندین آزمایش صورت گرفته است. نظر شما درباره گوشی گلکسی نوت 10 چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید