تصاویر کاور و محافظ‌های رسمی گلکسی نوت 9 به بیرون درز کرد؛ متنوع‌تر از همیشه

تصاویر کاور و محافظ‌های رسمی گلکسی نوت 9 به بیرون درز کرد؛ متنوع‌تر از همیشه


هنگامی که بحث لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند به میان می‌آید، بازار گسترده‌ای با حاشیه سودی فراوان در ذهن تداعی می‌شود. در همین حال برخی از کاربران به دلیل قیمت معقول‌تر و پوشش طیف گسترده‌ای از سلایق به سراغ محصولات شرکت‌های ثالث فعال در این زمینه می‌روند و برخی دیگر نیز به دلیل کیفیت بالا و هماهنگی بیشتر با دستگاه، لوازم جانبی رسمی ارائه شده توسط شرکت سازنده را ترجیح می‌دهند. حال گویا سامسونگ با تنوعی شگفت انگیز آمده تا در این صنعت قوی‌تر از همیشه ظاهر شود و گلکسی نوت 9 را در این زمینه مستثنا سازد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

قطعا اگر قصد خرید نوت 9 را داشته باشید برای شما جذاب خواهد بود که بدانید سامسونگ چه محافظ‌هایی را برای این کهکشانی خود در نظر گرفته تا همراه با آن عرضه کند. در حال حاضر و پیش از معرفی رسمی شاهد انتشار رندر قاب و محافظ‌های نوت 9 هستیم که انتظار می‌رود تا همراه دستگاه و طی مراسم رسمی آن رونمایی شوند.

لوازم جانبیلوازم جانبی

نخستین چیزی که در تصاویر به چشم می‌‌آید، تنوع سبک و رنگ‌بندی این محصولات است تا بتوانید آن طور که می‌خواهید نوت 9 خود را نمایش داده و استفاده نمایید. شما در این زمینه می‌توانید تا قابی با پوشش سیلیکونی و یا دارای طرح برجسته را برگزینید و یا حتی فراتر رفته و قاب محافظی با پایه‌ جهت استفاده افقی و یا نشانگر LED را انتخاب کنید.

در مورد قیمت این محصولات صحبتی به میان نیامده و باید تا رونمایی رسمی به انتظار بنشینیم.

نظر شما در رابطه با قاب و محافظ‌های رسمی گلکسی نوت 9 چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید