تصاویر گرفته شده توسط دوربین وان پلاس 7 پرو منتشر شدند

تصاویر گرفته شده توسط دوربین وان پلاس 7 پرو منتشر شدند


بنا بر آخرین اخبار حوزه اسمارت فون و تبلت‌ها، به تازگی تصاویر به ثبت رسیده توسط دوربین گوشی وان پلاس 7 پرو رویت شدند. در این تصاویر بهبود عملکرد دوربین گوشی پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس به وضوح قابل درک است. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

 

وان پلاس 7 پرو قرار است تا در روز 14 ماه میلادی می به صورت معرفی از سوی این شرکت معرفی شود. بر اساس تمام اطلاعاتی که تا به امروز می‌دانیم، این موبال گران قمیت‌‎ترین گوشی در سری وان پلاس خواهد بود. این کمپانی امسال استراتژی کاری تازه‌ای را به خدمت گرفته و قرار است تا پرچمدار بعدی خود را در دو نسخه عرضه کند. گوشی وان پلاس 7 یک جانشین شایسته برای وان پلاس 6 است که پیشرفت‌ و بهبود‌هایی قابل اشاره برای خود دارد. از سوی دیگر، وان پلاس 7 پرو نیز با یک نمایشگر تحسین برانگیز و برنده جایزه با دوربین اصلی سه گانه معرفی و روانه بازار خواهد شد.

به نقل از اطلاعاتی «جی‌اس‌ام ارنا» تایید کرده است، یکی از شاترهای وان پلاس 7 پرو از نوع سه برابری لنز زوم تله فوتو خواهد بود. افزون بر این، گزارش Wired حاکی از آن است که توسط یک نسخه تقریبا نهایی از این محصول چندین عکس گرفته شده است. حال با این تصاویر می‌توان گفت کمپانی وان پلاس دست کم در نسل جدید کارایی دوربین گوشی‌های جدید خود را به صورت قابل توجهی افزایش می‌دهد. در تصاویر به ثبت رسیده بهبود کارایی این دوربین به راحتی قابل درک است.

 

 

گفتنی است، مصرف کنندگان و طرفداران گوشی‌های وان پلاس از شرکت درخواست جایگزینی دوربین ثانویه اصلی بلااستفاده وان پلاس 6 و 6تی با لنز زوم را داشتند. حال این کمپانی برای احترام گذاشتن به نظر مشتریان خود در وان پلاس 7 پرو از لنز زوم استفاده کرده است. استفاده از لنز زوم برای وان پلاس 7 تایید نشده اما می‌دانیم حداقل یکی از دو گوشی جدید این کمپانی از این مورد برخوردار خواهد بود.

 

 

فناوری تشخیص زمینه برای گوشی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی نبوده و رابط کاربری نیز طبق گفته‌ها با وان پلاس 6 تفاوتی ندارد. دوربین سه گانه مورد اشاره از در عمل خروجی 12 مگاپیکسلی دارد و حداقل برای این گوشی استفاده شده خبری از تصویر 48 مگاپیکسلی به صورت کامل نیست. افزون بر این امکان زوم تا 10 برابر و همچنین زوم دیجیتال برای وان پلاس 7 پرو وجود دارد.

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید