تصاویر گرفته شده توسط دوربین وان پلاس 7 پرو

تصاویر گرفته شده توسط دوربین وان پلاس 7 پرو


بنا بر آخرین اخبار حوزه اسمارت فون‌ها، به تازگی تصاویر گرفته شده توسط دوربین گوشی وان پلاس 7 پرو منتشر شدند. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

 

وان پلاس 7 پرو

 

وان پلاس 7 پرو از جمله اسمارت فون‌های مورد توجه است که هر مطلب در مورد آن می‌تواند جالب توجه باشد. به تازگی تصاویری توسط دوربین این موبایل گرفته شده که حاکی از افزایش کارایی و کیفیت نسبت به گوشی قبلی از این سری است. به نقل از یک منبع معتبر، می‌توان انتظار داشت تا وان پلاس 7 پرو در تاریخ 14 ماه میلادی می (برابر با 24 اردیبهشت) به صورت رسمی معرفی شود. افزون بر این، گفتنی است که وان پلاس 7 پرو گران قیمت‌ترین گوشی موبایل در تاریخ شرکت سازنده خود خواهد بود.

امسال از سری وان پلاس استراتژی به کار گرفته تازه‌ای دیده می‎‌شود و قرار است کمپانی وان پلاس اسمارت فون‌های پرچمدار آتی خود را در دو نسخه متفاوت عرضه کند. نسخه اول پرچمداران این سری وان پلاس 7 خواهد بود که نسبت به موبایل نسل قبلی خود (وان پلاس 6T) از کارایی بیشتر برخوردار بوده و یک جانشین جدید است. نسخه دوم وان پلاس 7 پرو همراه با یک صفحه نمایش تحسین برانگیز بوده و دوربین اصلی سه گانه دارد.

دوربین وان پلاس 7 پرو با توجه به تصاویری که در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد، مشخص است از کیفیت ارتقا یافته برخوردار است. بنا بر اطلاعات موجود، یکی از دوربین‌های سه گانه از لنز 3x تله فوتو بهرمند است. افزون بر این، گفته می‌شود بنا بر درخواست زیاد طرفداران و مصرف کنندگان، وان پلاس در این موبایل لنز زوم به خدمت گرفته شده است و در حال حاضر می‌دانیم دست کم وان پلاس 7 پرو از یک لنز زوم برخوردار خواهد بود.

اسمارت فون مورد صحبت ما از فناوری تشخیص صحنه مبتنی بر هوش مصنوعی برخوردار نبوده و رابط کاربری دوربین نسبت به وان پلاس 6 تغییری نکرده است. به نقل از منابع، خروجی دوربین این موبایل تصاویری 12 مگاپیکسلی بوده و دوربین در حالت شب نیز نسبت به وان پلاس 6 پیشرفت قابل توجی داشته و از سوی دیگر نیز، میزان نویز نیز کمتر شده است. در ادامه این مطلب، تصاویر به ثبت رسیده توسط دوربین وان پلاس 7 پرو را مشاهده خواهید کرد.

 

وان پلاس 7

وان پلاس 7

وان پلاس 7

وان پلاس 7

وان پلاس 7

منبع: GSMarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید