تصویر PCB کارت گرافیک RTX 2080 به بیرون درز پیدا کرد

تصویر PCB کارت گرافیک RTX 2080 به بیرون درز پیدا کرد


به تازگی تصاویری مربوط به کارت گرافیک RTX 2080 منتشر شده است که از سوی PCB آن است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید تا به تصاویر آن نگاهی بیندازیم.

اخیرا مطالب زیادی در مورد کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا منتشر می‌شوند و حال شاهد تصاویری از یک نمونه فیزیکی این کارت گرافیک‌ها در نمونه آزمایشی هستیم. تصاویر فوق مربوط به PCB یکی از کارت‌های گرافیک نسل بعدی کمپانی انویدیا است که بر روی پردازشگر گرافیکی آن، نام سیلیکون TU104 – 400A – A1 دیده می‌شود. نام این سیلیکون دو چیز برای ما تایید می‌کند، اول اینکه تصاویر فوق مربوط به PCB کارت گرافیک RTX 2080 است و دوم اینکه پردازشگر گرافیکی مورد صحبت از معماری Turing برخوردار است.

از طرفی دیگر، هشت عدد استک حافظه ویدیویی GDDR6 در این تصاویر مشاهده می‌شود که احتمال وجود هشت یا شانزده گیگابایت حافظه ویدیویی را به همراه دارد. البته با توجه به آخرین اطلاعات بدست آمده، تا به امروز، احتمال اینکه کارت گرافیک RTX 2080 از هشت گیگابایت حافظه ویدیویی برخوردار باشد، بیشتر است. افزون بر این دو مورد، در این تصاویر مشاهده می‌شود که برای تامین توان مورد نیاز این کارت گرافیک، یک کانکتور 6 پین و یک کانکتور 8 پین و یا دو کانکتور 8 پین وجود خواهد داشت.

دیگر تصاویر این از مدار چاپی PCB کارت گرافیک:

 

منبع: VideoCardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید