تغییر حالت آنلاین نشان دادن کاربران در اینستاگرام

تغییر حالت آنلاین نشان دادن کاربران در اینستاگرام


هنگام استفاده از برنامه‌هایی نظیر فیس‌بوک مسنجر (Facebook Messenger)، واتس اپ و یا تلگرام، آنلاین نشان دادن کاربر، قابلیتی کاربردی تلقی می‌شود، چرا که می‌فهمید فرد مورد نظر می‌تواند سریعا پاسخگو باشد و یا خیر. اما سوال اصلی که در این رابطه مطرح می‌شود آن است که آیا در اینستاگرام چنین ویژگی لازم است؟ در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا به بررسی آن بپردازیم.

اینستاگرام

به نظر می‌رسد که این ویژگی برای کاربردی کردن هرچه بیشتر قسمت دایرکت این برنامه است تا عملکرد آن را بهبود بخشد و شما را از مسنجری دیگر بی‌نیاز کند. با این حال پیش از این هم شاهد نمایش آخرین زمان آنلاین بودن در قسمت دایرکت‌ها بودیم که به صورت نوشته ظاهر می‌شد. حال اینستاگرام نقطه‌ای رنگی را هم نشان می‌دهد تا با سهولت بیشتری از وضعیت دوستانتان با خبر شوید.

لازم به ذکر است که شما فقط شاهد وضعیت کاربرانی که آن‌ها را دنبال می‌کنید و یا با آن‌ها در تماس هستید خواهید بود تا حریم خصوصی افراد رعایت شود. همچنین خبر خوب این است که شما قادر هستید تا این ویژگی را برای خود غیر فعال کنید.

نظر شما درباره تغییرات جدید اعمال شده در برنامه اینستاگرام جهت آگاهی از وضعیت دوستانتان چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید