تقلب در بیمه و ارتقاء دستگاه تلفن همراه آیفون به‌صورت سالیانه!

تقلب در بیمه و ارتقاء دستگاه تلفن همراه آیفون به‌صورت سالیانه!


تلفن‌های همراه آیفون کمپانی اپل بدون شک از برچسب قیمتی بسیار بالایی برخوردار بوده و با توجه به ریشه آن‌ها در سبک زندگی برخی از افراد، محبوبیت دستگاه‌های مذکور به‌نوعی منطقی به شمار می‌رود. علاوه بر آن به نظر می‌رسد که موضوع فروش اعضای بدن جهت جمع‌آوری میزان بودجه کافی برای خرید آیفون‌های جدید تنها محدود به ایران نشده و افرادی در دیگر کشورهای کره زمین نیز تاکنون دست به چنین کاری زده‌اند.

بیمه

اما به نظر می‌رسد که در مالزی، فردی راه‌حل آسان‌تری جهت ارتقاء تلفن‌ همراه آیفون خود به‌صورت سالانه را یافته است: تقلب در بیمه. اداره پلیس ایالت Penang در کشور مالزی اخیراً از یک طرح تقلب مورد استفاده توسط فردی پرده برداشته است که بر طبق آن، وی به پر نمودن فرم‌های بیمه به‌صورت سالیانه پرداخته و ادعای سرقت تلفن‌های همراه خود را داشته است. به نظر می‌رسد که این روش مدت زمان تقریباً طولانی توسط او مورد استفاده قرار گرفته است تا اینکه اخیراً پلیس به فرد 34 ساله داستان مشکوک شده و با بررسی سابقه وی به کشف گزارش‌های مشابه دیگری در این خصوص پرداخته است. بر طبق گفته آقای عبدالحمید، رئیس پلیس ایالات مذکور پس از بازجویی، وی سرانجام به اعتراف پرداخته است.

فرد خاطی با فروش محصولات اپل دسته دوم و مورد استفاده خود نظیر تلفن همراه آیفون، مک‌بوک و … و پر نمودن ادعاهای کذب در خصوص سرقت اموال خود و دریافتی مبلغی از شرکت بیمه، میزان بودجه کافی جهت ارتقاء دستگاه و خرید محصولات جدید را جمع‌آوری می‌کرده است. علاوه بر آن پلیس به منزل مادر وی نیز سری زدی و یکی از دستگاه‌های مک‌بوک پرو که پیشتر از جانب وی سرقت شده گزارش گشته بود در آنجا مشاهده شده است.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید