تلفن همراه ارزان قیمت کمپانی اپل ممکن است آیفون XC نام‌گذاری شود

تلفن همراه ارزان قیمت کمپانی اپل ممکن است آیفون XC نام‌گذاری شود


رویداد دورهمی اپل که در طی آن محصولات جدید و تازه‌نفس کمپانی نامبرده جهت عرضه در پاییز سال جاری مورد معرفی قرار می‌گیرند در هفته پیشرو برگزار می‌شود. در بین محصولاتی که انتظار می‌رود تا نمایشی از آن‌ها در مراسم انجام گیرد تعداد سه آیفون جدید نیز به چشم می‌خورند: نسخه‌ای بروز یافته از دستگاه آیفون ایکس، نسخه‌ای در ابعاد بزرگ‌تر و همچنین نسخه‌ای ارزان قیمت‌تر با صفحه نمایشی 6.1 اینچی و پنل LCD که بر طبق جدیدترین اطلاعات درز پیدا کرده به نظر می‌رسد که قرار است تا تحت عنوان آیفون XC نام‌گذاری شوند.

آیفون XC

گزارش‌های دیگر منتشر شده پیرامون محصولات مذکور حکایت از آن دارند که محصول جایگزین و بهبود یافته آیفون X ممکن است تحت عنوان آیفون XS برچسب‌گذاری شود، در حالی که نسخه بزرگ‌تر آن احتمالاً به نام آیفون XS Max در بین مصرف‌کنندگان مورد شناخت قرار می‌گیرد.

بر طبق گزارشی دست به دست شده در شبکه اجتماعی Weibo که ادعا می‌شود منتسب به یکی از شرکت‌های مخابرات کشور چین است، سبد محصولاتی آتیه کمپانی اپل در حالت کلی دستگاه‌های آیفون XS ،آیفون XS Plus و آیفون XC را در خود جای داده است که بر اساس قراردادهای سنتی کمپانی اپل جهت نام‌گذاری محصولات خود نیز تا حدودی با آن‌ها مطابقت دارد. علاوه بر آن قیمت اولیه 699 دلار برای محصول آیفون XC، قیمت 900 دلار برای آیفون XS و 1000 دلار برای آیفون XS Plus (در کشور چین) نیز در بین اطلاعات گزارش فوق به چشم می‌خورند.

همان‌گونه که انتشار اطلاعات اشتباه و عدم صحت آن‌ها پیش از معرفی و نمایش رسمی محصولات امری کاملاً عادی به شمار می‌رود، لذا دقت پایین گزارش‌های فوق نیز کاملاً مورد انتظار بوده و احتمال تغییر قیمت و یا عنوان آیفون‌های تازه‌نفس اپل مطرح می‌باشد، اما سیل عظیم شایعات موجود پیرامون این مهم تا دو روز آینده، یعنی دوازدهم سپتامبر و برگزاری رسمی رویداد کمپانی مذکور به دست فراموشی سپرده می‌شوند.

منبع: The Verge

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید