تلویزیون 98 اینچی سونی ZG9 با قیمت 85,000 یورو عرضه می‌شود

تلویزیون 98 اینچی سونی ZG9 با قیمت 85,000 یورو عرضه می‌شود


کمپانی سونی پیشتر به معرفی تلویزیون سری ZG9 پرداخت. حال این کمپانی خبر از عرضه این سری با قیمتی حدود 17,000 الی 85,000 یورو داده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

ZG9

کمپانی سونی (Sony) در عرضه فناوری و تکنولوژِی نامی آشناست. مدتی پیش این کمپانی سری جدیدی از تلویزیون‌های خود موسوم به ZG9 را معرفی کرد. حال اطلاعاتی مربوط به قیمت گذاری و زمان عرضه مشخص شده است. دو نمایشگر ZG9 با پنل 85 و 98 اینچی قرار است تا روانه بازار شوند. مدل اول از قیمت 17,000 یورو برخوردار بوده و مدل 98 اینچی با تفاوت بیشتر 85,000 یورو خواهد بود. طبق اعلام سونی، این دو محصول در هفته اول ماه میلادی ژوئن عرضه می‌شوند. گفتنی است، این دو تلویزیون جدید از پنل LCD با وضوح 8K همراه هستند.

سری Z59 کمپانی سونی از سه استاندارد HDR10 ، HLG و Dolby Vision پشتیبانی می‌کند. افزون بر این، برای نمایش بهتر نقاط تیره و کاملا مشکی، این دو تلویزیون از قابلیت Local Dimming برخوردارند که به صورت خودکار در پیکسل‌هایی که تصویر کاملا تیره هستند، تمامی LED های مربوط به آن بخش خاموش خواهند شد. جالب است بدانید در این دو تلویزیون خبری از پورت HDMI 2.1 نبوده و با این حال سونی اعلام نکرده است که چه نسل از HDMI با این تلویزیون سازگاری کامل دارد. از سوی دیگر، دو محصول با وضوح 8K از نرخ بروزرسانی 30 هرتز برخوردار هستند و سیستم عامل Android TV از سوی گوگل رابط کاربرای خوبی را ارائه خواهد داد.

منبع: Sony

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید