تلگرام پاسپورت ویژگی جدید پیام‌رسان محبوب تلگرام برای امنیت بیشتر در زندگی دیجیتال

تلگرام پاسپورت ویژگی جدید پیام‌رسان محبوب تلگرام برای امنیت بیشتر در زندگی دیجیتال


 نسخه 4.9 برنامه پرطرفدار تلگرام به ویژگی جدیدی تحت عنوان تلگرام پاسپورت (Telegram Passport) مجهز شده تا با تدابیر امنیتی ویژه از مشخصات ما در زندگی دیجیتال محافظت به عمل آورد و تجربه کاربران را به طور ملموسی ارتقا دهد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا به بررسی این قابلیت تازه بپردازیم.

تلگرام پاسپورت

در حالی که زندگی دیجیتال ما هر روز به دنیای واقعی نزدیک‌تر می‌شود، تعداد برنامه‌های خدمات دهنده که نیاز به مشخصات اصلی ما دارند نیز افزایش می‌یابد. در همین راستا تلگرام فناوری جدیدی را با نام تلگرام پاسپورت توسعه داده است تا بتوانید به سرعت اطلاعات شخصی واقعی خود را برای دسترسی به برنامه‌های مالی و… وارد کرده و مجبور نباشید تا هر بار مرتبا به آپلود آن‌ها بپردازید.

این ویژگی که به اشتراک گذاری اطلاعات را به مرحله‌ای جدید ارتقا می‌دهد، با ذخیره اطلاعات بر روی فضای ابری اختصاصی و در کنار سیستم رمزگذاری دو طرفه، امکان سرقت اطلاعات را به صفر خواهد رساند.

تلگرام پاسپورت

علاوه‌ی بر این‌ها تلگرام به زودی تایید سه مرحله‌ای را به فناوری پاسپورت اضافه خواهد کرد تا در آینده به جای در اختیار قرار دادن اطلاعات واقعی خود برای بهره‌مندی از خدمات، تلگرام پاسپورت صحت اطلاعات شما را تایید کرده و مجوز مربوطه را برای دسترسی فراهم آورد.

این ویژگی از هم اکنون در نسخه 4.9 برنامه تلگرام در پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس بوده و از سیستم پرداخت الکترونیکی ePayments نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد.

به نظر شما، آیا قابلیت تلگرام پاسپورت توسعه دهندگان را برای ادغام آن با نرم‌ افزارهای خود ترغیب خواهد کرد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Telegram.org

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید