تمسخر اپل و مشتریان آیفون‌های جدید آن توسط کمپانی هواوی!

تمسخر اپل و مشتریان آیفون‌های جدید آن توسط کمپانی هواوی!


هنگامی‌که کمپانی اپل به عرضه رسمی محصولات آیفون خود اقدام می‌کند، مشاهده کمپانی سامسونگ در خصوص تمسخر اپل و مشتریان وی غیر معمول به شمار نمی‌رود، زیرا این مهم تاکنون چندین بار از جانب سامسونگ مورد انجام قرار گرفته است، اما به نظر می‌رسد که در عرضه نسل فعلی محصولات اپل، کمپانی هواوی مسئولیت تمسخر و ترول را برعهده گرفته است، زیرا گزارش‌های به دست آمده از نقاط مختلف سنگاپور و UK حکایت از این موضوع دارند.

کمپانی هواوی با اعزام ون‌های گوناگون به نقاط مختلف UK در حال ارائه نوشیدنی‌های تقویت مغز (بدون برخورداری از تکه‌های سیب) برای شارژ مجدد قوای ذهنی افراد حاضر در صف خرید آیفون‌های Xs و Xs Max می‌باشد. علاوه بر آن اعزام ون‌هایی دیگر جهت فراهم آوردن ایستگاه‌های شارژ سیار برای شارژ مجدد باتری تلفن‌های همراه فعلی مشتریان محصولات آیفون نیز از جمله دیگر اقدامات کمپانی هواوی در جزیره UK می‌باشد که مستقیماً دستگاه‌های آیفون و باتری‌های آن‌ها را هدف قرار داده است.

هواوی

جدیدترین توییت منتشره از جانب کمپانی هواوی در شبکه اجتماعی توییتر از قرار زیر است:

“به ون آب میوه هواوی سلام کنید، خودرویی برای فراهم آوردن نوشیدنی‌های تقویت مغز (بدون تکه‌های سیب) برای شارژ مجدد قوای ذهن و همچنین درگاه‌های خروجی جریان برای تأمین مجدد انرژی باتری تلفن‌های همراه فعلی شما. هوش برتر در تاریخ 16.10.18 عرضه می‌شود.”

گزارش‌های دیگر از سنگاپور حاکی از آن‌اند که افراد تی‌شرت بر تن با لوگوی کمپانی هواوی در حال پخش پاور بانک در میان اشخاص منتظر در صف خرید آیفون‌های جدید اپل مشاهده شده‌اند. این اقدام در حقیقت پیشنهاد بسیار سخاوتمندانه‌ای از جانب هواوی به شمار می‌رود، زیرا به نظر می‌رسد که هرکدام از پاور بانک‌ها از قیمتی در حدود 80 دلار برخوردار می‌باشند، هرچند که عدم عرضه کابل لایتنینگ اپل همراه با آن‌ها ممکن است از سطح مفید بودن پاور بانک‌ها بکاهد. بر طبق آمار و ارقام منتشره از جانب کمپانی هواوی، تاکنون حدود 200 عدد از پاوربانک‌های اشاره شده در میان منتظران در صف پخش شده‌اند.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید