تولید نسل جدید ایرپادز اپل از ماه اکتبر آغاز می‌شود

تولید نسل جدید ایرپادز اپل از ماه اکتبر آغاز می‌شود


براساس شایعات منتشر شده، به نظر می‌رسد کمپانی اپل امسال قصد عرضه سه مدل ایرپادز را داشته باشد. اوایل سال جاری، اپل از ایرپادهای نسل دوم خود تحت عنوان AirPods 2 رونمایی کرد اما ظاهرا این کمپانی در ماه‌های آینده دو مدل جدید از هندزفری‌های بی‌سیم خود را نیز عرضه خواهد کرد. با سخت‌افزار همراه باشید.

به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر و افشا کننده مشهور محصولات اپل، به نظر می‌رسد یکی از این مدل‌ها نسخه بهبود یافته و کمی به‌روزرسانی شده از AirPods 2 باشد و مدل دیگر نیز با به‌روزرسانی بیشتر و همچنین تغییرات گسترده در بخش طراحی روانه بازار خواهد شد. این نسخه از قابلیت‌های جدیدی مانند مقاومت در برابر آب و حذف نویز فعال بهره می‌برد.

نسل جدید ایرپادز

براساس گزارش وب‌سایت دیجی‌تایمز، به احتمال زیاد دو ایرپادز جدید اپل از ماه اکتبر به مرحله تولید انبوه وارد می‌شوند. اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا اپل هر دو AirPods جدیدش را به صورت همزمان تولید خواهد کرد یا خیر، اما با توجه به اینکه تا ماه اکتبر فاصله زیادی نداریم احتمالا ابتدا شاهد تولید نسخه اندکی بهبود یافته از AirPods 2 خواهیم بود.

از سوی دیگر، نشریه بلومبرگ نیز مدعی شده ایرپادزهای نسل جدید اپل با قابلیت حذف نویز فعال، در سال آینده میلادی عرضه خواهند شد. این ادعا البته منطقی هم هست، چرا که در حال حاضر اپل نسل دوم ایرپادزهای خود را در بازار عرضه کرده و دلیلی وجود ندارد که شتاب‌زده عمل کند.

به هر حال هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و با توجه به سابقه دیجی‌تایمز در خصوص شایعات مرتبط با محصولات اپل، نباید به صحت این اطلاعات مطمئن بود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید