توییتر امکان استفاده از گیف در ریتوییت را فراهم کرد

توییتر امکان استفاده از گیف در ریتوییت را فراهم کرد


بنا بر آخرین اخبار منتشر شده در حوزه فناوری، توییتر امکان استفاده از گیف در ریتوییت را فراهم کرد. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

توییتر

از روز گذشته کاربران شبکه اجتمائی توییتر می‌توانند از فایل‌های گیف در ریتوییت استفاده کنند. افزون بر این، کاربران همچنین می‌توانند تصاویر و یا حتی ویدیو را نیز در این بخش استفاده کنند.

بروزرسانی مورد اشاره برای توییتر برای نسخه تحت وب، سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده است. در حال حاضر حساب‌های رسمی سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) و ناسا از این قابلیت استفاده می‌کنند. از مدت‌ها پیش کاربران اضافه شدن چنین قابلیتی را در چندین بار خواست کرده بودند و حال در دسترس است.

افزون فایل‌های گیف پیش از این بروزرسانی مسبب بهم ریختگی پست می‌شد. بنا بر این تیم طراحی توییتر یک طرح جدید را افزودند. طرح جدید به خوبی محتوای ریتویت را منظم قرار می‌دهد و از بهم ریختگی جلوگیری می‌کند. از طرفی دیگر، توییتر امیدوار است تا با امکان تازه اضافه شده، تفاوت توییت و ریتویت کننده به راحتی قابل تشخیص باشد.

توییتر در توضیحات این بروزرسانی افزوده، بیش ترین انگیزه برای اعمال چنین تغییری درخواست مکرر کاربران بوده است. از سوی دیگر، این شبکه اجتمائی محبوب سعی داشته تا اهمیت دادن به میلیون کاربر را به اثبات برساند. نظر شما درباره این امکان جدید در توییتر چیست؟ نظرات خود را با ما در وب سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منبع: engadget

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید