تیزرهای جدید لنوو Z5 Pro از چیپ امنیتی و مکانیزم کشویی پرده برداشتند

تیزرهای جدید لنوو Z5 Pro از چیپ امنیتی و مکانیزم کشویی پرده برداشتند


هفته گذشته اعلام شد که گوشی هوشمند Lenovo Z5 Pro در تاریخ اول نوامبر به طور رسمی معرفی خواهد شد. مدیرعامل لنوو از آن تاریخ به طور روزشمار پوسترهای تبلیغاتی را در خصوص این گوشی هوشمند منتشر می‌کند که به برخی از ویژگی‌ها و مشخصات سخت‌افزاری این محصول اشاره دارند.

در پوستری که روز گذشته منتشر شد مکانیزم کشویی زد 5 پرو را به نمایش گذاشت که بسیاری از شایعات گذشته نیز به آن اشاره نموده بودند. براساس این پوستر، گوشی هوشمند Z5 Pro از دو مارپیچ برای حرکت کشویی این بخش استفاده می‌کند که ظاهرا شامل شش سنسور راهنما می‌شود. در اطلاعاتی که ارائه شده این مکانیزم کشویی قادر است تا 300 هزار بار استفاده دوام بیاورد. این همان رقمی است که اوپو برای مکانیزم کشویی اتوماتیک OPPO Find X ارائه کرده بود.

همچنین جزییات دیگری نیز در این پوستر منتشر شده وجود دارند که به قابلیت‌های این گوشی هوشمند نظیر دوربین جلویی دوتایی و دو دوربین در قسمت پشتی اشاره دارند. دوربین‌های عقبی Lenovo Z5 Pro به صورت عمودی قرار گرفته و در بخش میانی قاب پشتی تعبیه شده‌اند.

Z5 ProZ5 Pro

همچنین هیچ حفره‌ یا قطعه خاصی که بتوان آن را به حسگر اثرانگشت نسبت داد مشاهده نمی‌شود. بدین ترتیب می‌توان انتشار داشت این حسگر در زیر صفحه نمایش مورد استفاده قرار گرفته باشد.

در پوستر دومی که امروز منتشر شده، به چیپست ویژه‌ای که برای رمزنگاری و تامین امنیت سخت‌افزار گوشی به کار گرفته شده، اشاره می‌کند. این قابلیت قطعا برای تاجران و افرادی که از نظر اطلاعاتی مهم هستند مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

در این پوستر همچنین می‌توان یک چیپست اسرارآمیز را مشاهده کرد که کلمه Turbo بر روی آن درج شده و احتمالا کارکردی مشابه تکنولوژی Hyper Boost اوپو خواهد داشت.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید