ثبت رکورد جهانی DDR4-6000 Mhz توسط حافظه‌های اصلی Trident Z Royal

ثبت رکورد جهانی DDR4-6000 Mhz توسط حافظه‌های اصلی Trident Z Royal


کمپانی G.SKILL، پیشرو درزمینهٔ طراحی و توسعه حافظه‌های اصلی و تجهیزات جانبی گیمینگ بسیار مفتخر است تا رکورد تازه و جدیدی در حوزه پرسرعت‌ترین حافظه‌های تاکنون عرضه شده به بازار را از آن خود نماید. کمپانی نامبرده در تازه‌ترین خودنمایی خود فرکانس 6016.8 مگاهرتز را با استفاده از حافظه‌های اصلی Trident Z Royal به ثبت رسانده و رکورد پیشین موجود در این حوزه را شکسته است. افتخارآفرینی فوق توسط اورکلاکر معروف تایوانی، TopPC با استفاده از پیکربندی حافظه اصلی Trident Z Royal کمپانی G.SKILL، جدیدترین نسل از مادربرد MPG Z390I GAMING EDGE AC کمپانی ام‌اس‌آی و پردازنده Core i9-9900K کمپانی اینتل به ثبت رسیده است.

ثبت رکورد جهانی DDR4-6000 Mhz توسط حافظه‌های اصلی Trident Z Royal

درست شش ماه پس از ثبت رکورد جهانی DDR4-5886 Mhz توسط اورکلاکر قدرتمند TopPC در غرفه کمپانی G.SKILL در نمایشگاه کامپیوتکس سال جاری میلادی، رکورد جدیدی در این زمینه مجدداً توسط وی بر جای گذاشته شده است. لینک‌های ولید به ثبت رسیده از دستاورد عظیم فوق هم‌اکنون در اسکرین‌شات فوق و همچنین دیتاسنتر HWBot و CPU-Z قابل مشاهده می‌باشند. آقای Tequila Huang، نائب رئیس کمپانی G.SKILL در این باره گفته است:

“دستیابی به رکورد جدید و منحصر به فرد DDR4-6000 MHz به یکی از اهداف اصلی ما تبدیل شده و ما بسیار خوشحالیم که با استفاده از همکاری کمپانی ام‌اس‌آی موفق به کسب دستاورد عظیم خود در این زمینه شده‌ایم. با همکاری ام‌اس‌آی، ما شاهد تلاش‌های بسیاری از جانب هر دو سمت جهت به جلو راندن سرعت حافظه‌های اصلی و پوشاندن جامع تحقق به این رکورد جهانی بوده‌ایم. ما امیدواریم تا همچنان به همکاری خود با کمپانی‌های قدرتمند همچون ام‌اس‌آی جهت پیشرفت بیشتر سرعت حافظه‌های اصلی DDR4 و کسب موفق‌های گوناگون در کنار یکدیگر ادامه دهیم.”

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید