جزییات جدیدی در خصوص iPad Pro (2018) اپل منتشر شد

جزییات جدیدی در خصوص iPad Pro (2018) اپل منتشر شد


در جریان رویدادی که ماه گذشته برگزار شد، اپل آیفون‌های جدیدش را به طور رسمی رونمایی کرد، اما در آن زمان هیچ اطلاعاتی در خصوص تبلت‌های آیپد جدید ارائه نشد. اگرچه هنوز اپل وجود یا عدم وجود آیپدهای جدیدش که احتمالا با نام iPad Pro (2018) عرضه می‌شوند را تایید نکرده اما به نظر می‌رسد جزییات بیشتری را در خصوص این محصولات در اختیار داشته باشیم.

در بین مواردی که به تازگی توسط وب‌سایت معتبر 9to5Mac منتشر شده، می‌توان بسیاری از نکاتی که قبلا شایعه شده بود را نیز مشاهده کرد با این تفاوت که اکنون به نوعی تایید شده‌اند. براین اساس می‌توان جزییاتی در خصوص صفحه نمایش iPad Pro (2018) و طراحی لبه به لبه آن و همچنین قابلیت تشخیص چهره یا Face ID را مشاهده نمود.

iPad Pro (2018)

برخلاف آیفون‌های جدید، آیپدهای آینده اپل از ناچ بهره نمی‌برند، چرا که گفته شده حاشیه صفحه نمایش برای قرارگیری اجزای دوربین TrueDepth کافی خواهد بود. همچنین به احتمال زیاد در آیپدهای جدید اپل دکمه فیزیکی هوم وجود نخواهد داشت. قابلیت اتصال به صفحات نمایش خارجی با کیفیت 4K به لطف پورت USB-C میسر شده و اگر این موضوع صحت داشته باشد این نخستین بار است که اپل در دستگاهی مجهز به پلتفرم iOS از چنین پورتی استفاده می‌کند.

به گفته منابع 9to5Mac، همزمان با عرضه iPad Pro (2018) یک نسخه جدید از Apple Pencil نیز رونمایی خواهد شد. این قلم از یک رابط اتصال مغناطیسی جدید در قسمت پشتی بهره می‌برد تا کاربر به راحتی امکان اتصال آن به لوازم جانبی مختلف را داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود این رابط اتصال جدید جایگزین رابط Smart Connector که در آیپدهای فعلی مورد استفاده قرار گرفته، شود. این موضوع حاکی از احتمال عرضه Smart Keyboard جدید یا لوازم جانبی دیگر نیز خواهد بود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید