حافظه‌های اصلی AORUS RGB رسما توسط کمپانی گیگابایت معرفی شد؛ زیبا و خاص

حافظه‌های اصلی AORUS RGB رسما توسط کمپانی گیگابایت معرفی شد؛ زیبا و خاص


پیشتر طی یک مطلب به احتمال معرفی حافظه‌های اصلی AORUS کمپانی گیگابایت اشاره داشتیم، حال آخرین آخبار حاکی از معرفی این حافظه‌ها و پای گذاشتن این کمپانی به در بازار حافظه‌های اصلی است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

AORUS RGB

از میان اخباری که از هر لحظه نمایشگاه کامپیوتکس 2018 به گوش می‌رسند، خبر از پیوستن کمپانی گیگابایت به جمع تولید کنندگان حافظه‌های اصلی نیز به گوش می‌رسد. پیشتر شایعاتی در مورد معرفی این کمپانی از کیت حافظه‌های AORUS RGB منتشر شد و در سخت افزار خواندید. حال کمپانی گیگابایت با معرفی این حافظه‌ها در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2018، به خبر پیشین را صحت بخشید.

اولین نمونه از حافظه‌های AORUS RGB کمپانی گیگابات در یک مدل 16 گیگابایتی است که شامل دو ماژول DDR4 با ظرفیت 8 گیگابایت بوده و فرکانس این حافظه‌ها 3200 مگاهرتز است. کمپانی گیگابایت به هیت‌سینک‌های آلومینیومی برس خورده این حافظه‌ها نیز اشاره داشت.

همانطور که پیشتر گفته شد:

بسیاری از حافظه‌های اصلی عرضه شده با نورپردازی RGB، تقریبا با تمام مادربردها برای نورپردازی سازگاری دارند. اما در این نوع، احتمالا کمپانی گیگابایت برای این حافظه‌ها تنها قابلیت نوپردازی RGB خود یعنی RGB Fusion را همراه ساخته است. با این حال، این حافظه‌ها برای نورپردازی یکپارچه با دیگر مادربردها هماهنگ نبوده و سازگاری نخواهند داشت.

محصولی تصویر آنرا مشاهده می‌کنید نمونه نهایی از این حافظه‌ها نیست و طبق اعلام کمپانی گیگابایت در کامپیوتکس، نمونه آماده حافظه‌های اصلی AORUS RGB احتمالا با رنگی تیره تر برای هیت‌سینک‌ها عرضه خواهد شد. به قیمت گذاری و زمان عرضه این محصولات نیز اشاره‌ای نشده است.

AORUS RGB

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید