حالت پرتره دوربین آیفون 11 اشیا و حیوانات را تشخیص می‌دهد

حالت پرتره دوربین آیفون 11 اشیا و حیوانات را تشخیص می‌دهد


اپل سرانجام آیفون‌های سری 11 خود را معرفی کرد و مانند گذشته تفاوت‌های سخت‌افزاری نسبتا جزیی را بین مدل‌های مختلف آن شاهد هستیم. در گذشته نیز این تفاوت‌ها بین آیفون ایکس‌آر و آیفون ایکس و آیفون ایکس‌اس و ایکس‌اس مکس به چشم می‌خورد؛ تفاوت‌هایی مانند نمایشگر LCD و OLED و یا یک دوربین در برابر دوربین دوگانه، که امسال نیز شاهد این تفاوت‌ها بین آیفون 11 و آیفون ایکس‌آر هستیم.

اما به غیر از تفاوت‌های سخت‌افزاری، بهبودهای نرم‌افزاری مختلفی نیز در آیفون جدید ارایه شده که از جمله می‌توان به حالت جدید پرتره در دوربین iPhone 11 اشاره کنیم. متاسفانه دوربین آیفون ایکس‌آر در عکاسی از اشیا یا حیوانات دچار ضعف بود. اما با توجه به اطلاعاتی که توسط وب‌سایت MacRumors منتشر شده، به نظر می‌رسد اپل بهبودهای متعددی را در دوربین آیفون 11 اعمال کرده تا امکان تشخیص اشیا و حیوانات در این مود عکاسی، میسر شود.

حالت پرتره دوربین آیفون 11

در توضیحات ارائه شده در صفحه رسمی آیفون 11 گفته شده که با حالت‌های جدید عکاسی پرتره و کنترل بهتر بر روی نور، سیستم دوربین دوگانه آیفون 11 امکان ثبت تصاویر فوق‌العاده عالی را میسر شده است. کاربرانی که عادت به ثبت عکس از دوستان و حیوانات خانگی خود دارند، بدون شک تفاوت‌های ایجاد شده را بیشتر از دیگران لمس خواهند کرد.

به طور کلی اپل در آیفون 11 بهبودهای مختلفی را نسبت به ایکس‌آر ارائه می‌کند؛ از جمله می‌‌توان به سیستم دوربین دوگانه ارتقا یافته و چیپست قدرتمند A13 Bionic اشاره کرد. علاوه بر این، آیفون جدید اپل با قیمت کمتر 699 دلاری عرضه می‌شود که 50 دلار کمتر از قیمت آیفون ایکس‌آر به حساب می‌آید.

آیفون ایکس‌آر از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است و انتظار داریم با بهبودهای صورت گرفته و همچنین قیمت کمتر آیفون 11، این گوشی نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه شود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید