حالت پرتره سلفی به گوشی‌های هوشمند وان پلاس 5 و 5T نیز افزوده خواهد شد

حالت پرتره سلفی به گوشی‌های هوشمند وان پلاس 5 و 5T نیز افزوده خواهد شد


مدتیست که حالت پرتره در دوربین‌ اصلی گوشی‌های هوشمند به ویژگی معمول و رایج بدل شده است. این قابلیت معمولا به طور سخت افزاری و با یک لنز و سنسور اضافی ممکن می‌شود که البته برخی از پرچمداران نظیر خانواده گوگل پیکسل از آن تبعیت نکرده و این حالت را به وسیله نرم‌افزار برای کاربر به ارمغان می‌آورد. البته این ویژگی هنوز در دوبین‌های سلفی رایج نشده است. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

گوشی هوشمند وان پلاس 6 یکی از معدود محصولاتی است که حالت پرتره سلفی را ارائه می‌دهد و حال قرار است تا شاهد اضافه شدن آن به دستگاه‌های قدیمی‌تر این شرکت نظیر وان پلاس 5 و 5T باشیم. بنابر این اگر مالک یکی از این گوشی‌های هوشمند هستید به زودی می‌توانید تا آن را تجربه نمایید.

پرتره

این کمپانی طی انتشار مطلبی در انجمن خود، این خبر را اعلام کرده است و به کاربران قول داده تا این ویژگی به گوشی‌هایشان افزوده خواهد شد. در هر حال اشاره مستقیمی به دستگاه‌های میزبان این بروزرسانی نشده و با آن که وان پلاس 5 و 5T حتما جزو لیست دریافت کنندگان خواهند بود اما نمی‌توانیم ارائه آن را برای محصولات قدیمی‌تر مانند وان پلاس 3 و 3T تایید کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که هیچ اشاره‌ای به زمان عرضه این ویژگی نشده و اگر یکی از دارندگان گوشی‌های هوشمند قدیمی وان پلاس هستید باید تا نشر اطلاعات جدید به انتظار بنشینید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا افزودن ویژگی‌های جدید به گوشی‌های قدیمی‌تر سبب رضایت کاربران خواهد شد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید