خداحافظی کمپانی EVGA با دی‌وی‌دی نرم‌افزار و درایورها

خداحافظی کمپانی EVGA با دی‌وی‌دی نرم‌افزار و درایورها


کمپانی EVGA قصد دارد تا برای ارائه نرم‌افزار و درایوهای مربوط به مادربردهای خود، دیسک‌های DVD را کنار گذاشته و از درایوهای USB فلش استفاده کند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

EVGA

 

کمپانی‌های سازنده در بخش سخت‌افزار کامپیوتر در حال حاضر برای ارائه برخی از نرم‌افزار و درایورهای در کنار محصولات خود از دیسک‌های DVD یا CD استفاده می‌کنند. دیسک‌هایی که برای این دسته از مصرف کنندگان کاملا معنی قدیمی شدن را دارند. البته نا گفته نماند، کمپانی ایسوس، به عنوان یک برند آشنا که نیاز به تعریف ندارد، در برخی از محصولات بالا رده گیمینگ خود، از درایو USB فلش برای ارائه نرم‌افزار و درایورها استفاده می‌کند. در این حال کمپانی EVGA کار تازه‌ای را انجام می‌دهد و دیگر برای هیچ یک از مادربردهای خود از دیسک‌ DVD حاوی نرم‌افزار و درایور استفاده نمی‌کند.

جیکوب فری‌من، مدیر فروش محصولات کمپانی EVGA، به تازگی طی انتشار یک توییت اعلام کرد که این کمپانی از این پس برای ارائه نرم‌افزار و درایورها از دیسک‌های DVD استفاده نمی‌کند. کمپانی EVGA تصمیم گرفته است برای جایگزینی از درایوهای USB فلش 8 گیگابایتی استفاده کند. این USB فلش‌ها با رابط USB 2.0 همراه بوده و قابلیت نوشتن داده توسط مصرف کننده بر روی آنها ممکن است. بنابر این مصرف کنندگان می‌توانند اطلاعات خود را بر روی این USB فلش‌ها ذخیره کنند. همچنین اشاره شده، طی انجام این جایگزینی کمپانی EVGA قیمت مادربردهای خود را افزایش نخواهد داد.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید