دانلود نرم افزارهای استور از طریق لینک

دانلود نرم افزارهای استور از طریق لینک


یکی از بهترین ویژگی‌های فروشگاه مایکروسافت بررسی امنیت برنامه‌ها است که باعث می‌شود بسیاری از برنامه‌های کاربردی موجود در آن امن باشند و نرم افزار جاسوسی در ویندوز شما نصب نشود. اما امروز ویژگی دیگری از بروزرسانی رد استون 4 ویندوز 10 منتشر شد که قابلیت ساخت لینک دانلود نرم افزارهای استور را به کاربران می‌دهد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

ویژگی دیگر رداستون 4 بروزرسانی خودکار نرم افزار بدون باز کردن برنامه استور است و آخرین ویژگی App Installer است که قابلیت نصب نرم افزارهای استور را به طور دستی فراهم می‌سازد.

در نسخه آخر ویژوال استودیو 2017، توسعه دهندگان قادر خواهند بود برای فایل‌های APPX یا همان فایل‌های استور لینک دانلود بسازند و این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های خود را به طور مستقیم با دانلود منیجر دریافت و نصب کنند که باعث می‌شود به طور کامل از فروشگاه مایکروسافت و هر فرآیند امنیتی عبور کنند.

دانلود نرم افزارهای استور

توسعه دهندگان پس از دانلود فایل APPX و اقدام به نصب، ویندوز آن را بررسی می‌کند که آیا این برنامه یک بروزرسانی جدید است و آیا به طور رسمی منتشر شده است و سپس به طور معمول شروع به نصب آن می‌کند. درحالی که ویژگی دانلود نرم افزارهای استور با لینک برای برنامه‌های داخلی شرکت طراحی شده است ولی با افزایش محدودیت‌های مایکروسافت و سانسور در فروشگاه ویندوز 10، این ویژگی به توسعه دهندگان کمک می‌کند تا بدون هیچگونه دخالت مایکروسافت به نرم افزارها دسترسی داشته باشند.

نظر شما درمورد قابلیت دانلود نرم افزارهای استور از طریق لینک برای توسعه دهندگان چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : Twitter

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید