درایور نرم‌افزاری سازگار با بیلد 1809 ویندوز 10 از جانب انویدیا منتشر شد + لینک دانلود

درایور نرم‌افزاری سازگار با بیلد 1809 ویندوز 10 از جانب انویدیا منتشر شد + لینک دانلود


کمپانی مایکروسافت بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل ویندوز 10 را در تاریخ دوم اکتبر سال جاری میلادی به‌صورت همگانی عرضه کرد، اما تنها دو روز پس از انتشار نهایی آپدیت بود که سیستم‌های دارای پردازنده‌های مرکزی اینتل با مشکلات نرم‌افزاری مرتبط با درایور نمایش صوتی رو به رو شده و لذا کمپانی مایکروسافت از نصب بسته به‌روزرسانی بر روی رایانه‌هایی که هنوز درایور نرم‌افزاری خود را آپدیت نکرده بودند جلوگیری کرد. کمپانی اینتل در سریع‌ترین زمان ممکن آپدیت‌های مورد نیاز را عرضه و از طریق بخش Windows Update یا وب‌سایت رسمی خود در دسترس همگان قرار داد؛ اکنون نوبت به کمپانی انویدیا رسیده است تا قبل از بروز هرگونه مشکلی برای کاربران خود به آینده‌نگری پرداخته و درایورهای نرم‌افزاری مورد نیاز را منتشر نماید.

درایور نرم‌افزاری

کمپانی انویدیا در تازه‌ترین اقدام خود درایور راه‌اندازی را به‌صورت کاملاً اختصاصی برای بیلد 1809 ویندوز 10 عرضه و به کاربران محصولات خود اکیداً توصیه کرده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دانلود و نصب آن اقدام نمایند. درایور جدید کارت‌های گرافیک انویدیا با بهبودهای به ارمغان آورده برای بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 هم‌اکنون قابل دریافت بوده و با رفع مشکلات و باگ‌های نرم‌افزاری، زمینه سهولت از بستر ویندوز در کنار محصولات انویدیا را فراهم آورده است.

درایور جدید GeForce 416.16 انویدیا علاوه بر نواقص احتمالی بیلد 1809، به رفع مشکلات مرتبط با اپلیکیشن‌ها و بازی‌های رایانه‌ای اجرا شده در ویندوز 10 نیز می‌پردازد (بر طبق ادعای کمپانی انویدیا). کاربران بسیاری پیشتر از گلیچ نمایش مربع‌های سیاه رنگ در جای جای صفحه نمایشگر در بازی Quake HD Remix گزارش داده بودند، لذا درایور نرم‌افزاری فوق علاوه بر رفع آن، بهبود عملکرد کارت گرافیک هنگام اجرای عنوان Rainbow 6 را نیز به ارمغان آورده است. البته کمپانی انویدیا اظهار داشته است که درایور راه‌انداز 416.16 با نرم‌افزار Windows Media Player کمی مشکل داشته و احتمال کرش نمودن آن وجود دارد.

پیشنهاد می‌شود تا در صورت آپدیت ویندوز خود به بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 و استفاده از کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا، درایور عرضه شده را در جهت افزایش عملکرد و همچنین رفع مشکلات نرم‌افزاری احتمالی در آینده دانلود و بر روی رایانه خود نصب نمایید.

“دانلود درایور نرم‌افزاری NVIDIA GeForce Graphics Drivers 416.16 WHQL”

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید