درایور Radeon Software Adrenalin Edition 18.10.1 منتشر شد + لیست تغیرات

درایور Radeon Software Adrenalin Edition 18.10.1 منتشر شد + لیست تغیرات


عرضه دوباره بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل ویندوز 10 احتمالاً تا پیش از اتمام ماه جاری میلادی از سر گرفته شده و کمپانی‌های بزرگ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حال آماده‌سازی درایورهای خود جهت ایجاد حداکثر سازگاری با بیلد مذکور برای کاربران خود می‌باشد. پس از کمپانی‌های اینتل و انویدیا، اکنون نوبت به AMD رسیده است تا با عرضه درایور سازگار خود با بیلد 1809 ویندوز، به جمع پشتیبانی‌کنندگان رسمی از بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 بپیوندد.

Radeon Software adrenalin edition

درایور نرم‌افزاری Radeon Software Adrenalin Edition 18.10.1 علاوه بر بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10، پشتیبانی از عنوان محبوب Black Ops 4 را نیز با خود به همراه آورده است. بر طبق تغییرات انجام پذیرفته در این نسخه از درایور، کمپانی AMD بهبودهای گوناگونی برای رفع باگ‌ها و مشکلات نرم‌افزاری سیستم‌های قدرتمند را نیز به ارمغان آورده است. فهرست کامل تغییرات انجام شده از قرار زیر است:

افزودن پشتیبانی از بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10.

بهبود پنج درصدی عملکرد عنوان Call of Duty: Black Ops 4 بر روی کارت گرافیک Radeon RX Vega 64 (نسخه هشت گیگابایتی).

بهبود شش درصدی عملکرد عنوان Call Of Duty: Black Ops 4 بر روی کارت گرافیک Radeon RX 580 (نسخه هشت گیگابایتی).

رفع باگ نرم‌افزاری ریستارت تصادفی سیستم هنگام نصب آپدیت درایور در رایانه‌های مبتنی بر پردازنده‌های مرکزی 16 هسته‌ای و بیشتر.

رفع مشکل مرتبط با بافت‌های عنوان Sea of Thieves در سیستم‌های دارای پیکربندی مالتی GPU.

رفع مشکل عدم ارتقاء درایورهای صوتی HDMI و نورپردازی عنوان Fortnite (هنگام قرارگیری آپشن Effects Quality بر روی مقدار High یا Epic).

کمپانی AMD اظهار داشته است که از برخی مشکلات این نسخه از درایور نظیر لگ یا استاترهای بصری هنگام جا به جایی پنجره اپلیکیشن‌های بسته نرم‌افزاری آفیس نظیر ورد، پاورپوینت و … آگاه بوده و در تلاش برای رفع آن‌ها در نسخه‌های آینده به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری می‌باشد.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید