در کامپیوتکس امسال منتظر رونمایی مادربردهای B450 باشید

در کامپیوتکس امسال منتظر رونمایی مادربردهای B450 باشید


آخرین اخبار حاکی از احتمال معرفی و رونمایی دست کم چند مادربرد B450 از سوی شرکای کمپانی AMD در بخش مادربرد است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

B450

در خلل نمایشگاه کامپیوتکس پیش رو، مجددا چند تعداد از غول‌های تکنولوژی جهان از آخرین محصولات خود در تایپه رونمایی خواهند کرد. از محصولاتی که در خلل این نمایشگاه می‌توان انتظار دیدن آنها را داشت، به مادربردهای سری B450 می‌توان اشاره داشت. در این حال، رونمایی از مادربردهای Z390 می‌تواند جذاب‌تر نیز باشد.

به تازگی بنا بر گزارشی که برخی از منابع آگاه از سوی کمپانی ازراک دریافت کرده‌اند، این کمپانی قصد دارد تا در جریان نمایشگاه کامپیوتکس امسال از چند مادربرد B450 خود رونمایی به عمل آورد. در کنار این، کمپانی ازراک از دیگر محصولات خود نیز همانند اولین سری از کارت‌های گرافیک‌ خود در سری Phantom Gaming را برای تماشای عموم قرار خواهد داد. با این حال، احتمال دارد تا دیگر شرکای کمپانی AMD در بخش مادربرد نیز از مادربردهای مبتنی بر تراشه B450 خود رونمایی کنند. همچنین احتمال معرفی از مادربردهای Z390 نیز در خلل این نمایشگاه وجود دارد زیرا در اعلامیه این کمپانی، رونمایی از مادبردهای سری 300 نیز ذکر شده است.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید