دستگاه‌های آیفون 6S و آیفون SE از چرخه تولید محصولات اپل خارج شدند!

دستگاه‌های آیفون 6S و آیفون SE از چرخه تولید محصولات اپل خارج شدند!


کمپانی اپل هفته گذشته از آیفون‌های جدید خود پرده برداشت؛ اکنون مدت زمان بسیاری نگذشته است که خبر توقف فروش دستگاه‌ آیفون X جامه حقیقت به خود پوشیده و به‌صورت رسمی تائید شده است. محصول نامبرده اولین تلفن همراه مبتنی بر صفحه‌نمایش OLED از جانب کمپانی اپل به شمار می‌رود که با پشتیبانی از دیگر ویژگی‌هایی نظیر شارژ بیسیم توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند. علاوه بر آن خط تولید تلفن‌های همراه هوشمند اپل با قطع تولید دیگر محصولاتی نظیر آیفون 6S، آیفون 6S پلاس و آیفون SE همچنان کوچک‌تر و به تعداد دستگاه‌های کمتری کاهش یافته است.

توقف تولید آیفون 6S و آیفون SE

تلفن همراه آیفون X دیگر به‌عنوان یک گزینه از طریق فروشگاه آنلاین محصولات کمپانی اپل قابل خرید نبوده و این مهم برای دیگر محصولات اشاره شده نیز صادق می‌باشد. تمامی چهار مدل دستگاه فوق اکنون از چرخه تولید خارج شده و خرید و فروش آن‌ها تنها از طریق فروشندگان سوم شخص امکان‌پذیر می‌باشد.

اگرچه تصمیم کمپانی اپل در خصوص توقف تولید مدل‌های مختلف آیفون 6S، با توجه به قدیمی بودن تقریبی نسل آن‌ها منطقی به شمار می‌رود، برخی در عجب‌اند که چرا دستگاه آیفون SE نیز به سرنوشت دیگر محصولات دچار شده و از چرخه تولید خارج شده است؟ تلفن همراه آیفون SE با توجه به قیمت اولیه 350 دلاری خود انتخاب معقول و مناسبی برای ورود به حوزه استفاده از محصولات کمپانی اپل به شمار می‌رفت، در حالی که ارزان قیمت ترین آیفون موجود در خط تولید اپل (آیفون 7) هم‌اکنون از قیمتی معادل 450 دلار برخوردار است.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید