دستگاه‌های ماینینگ به فناوری ساخت 7 نانومتری راه یافتند

دستگاه‌های ماینینگ به فناوری ساخت 7 نانومتری راه یافتند


طبق جدیدترین کنفرانس خبری که از سوی Canaan Creative، یکی از تولید کنندگان بزرگ اسیک‌های استخراج ارزهای دیجیتالی منتشر شده، این کمپانی مدعی بر تولید اولین چیپ ماینینگ با فناوری ساخت 7 نانومتری شده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

فناوری

Canaan Creative را به نام یکی از تولید کنندگان بزرگ اسیک‌های ماینینگ می‌توان نام برد. این کمپانی در این صنعت به خوبی نام خود را صدر لیست آورده، به تازگی نیز این کمپانی از یک تلویزیون با قابلیت استخراج بیت کوین معرفی کرده است. به تازگی Canaan Creative مدعی بر تولید اولین تراشه 7 نانومتری برای اسیک‌های ماینینگ شده است. کمپانی نامبرده اولین اسیک ماینینگ 7 نانومتری خود در مدل Avalonminer A9 معرفی خواهد کرد که اولین اسیک با این فناوری ساخت خواهد بود. Avalonminer A9 از توان گرمایی 60 الی 70 وات بر هر تراهش و میزان هش ریت 26/5 تا 30 تراهش بر ثانیه خواهد بود.

شروع تولید اسیک‌های مبتنی بر چیپ‌های 7 نانومتری سرآغازی بر کارایی بیشتر و گامی در پیشرفت این صنعت خواهد بود که تاثیرات آن به خوبی دیده خواهند شد. دبیرکل انجمن صنایع نیمه هادی ژجیانگ نیز این پیشتازی را نوعی موفقیت برای نیمه هادی‌ها خوانده است. همانطور که گفته شد، Canaan Creative پیشتر از یک تلویزیون با قابلیت استخراج بیت کوین معرفی کرد و در طی کنفرانس اخیر خود به گسترش تولید محصولات خانگی برای محاسبات و انجام عملیات‌های بلاکچین نیز خبر داده است. برای مثال این دست از محصولات آتی این کمپانی می‌توان به یک بخاری خانگی با قابلیت ماینینگ اشاره داشت که طبق اعلام رسمی در آینده شاهد معرفی چنین محصولی خواهیم بود.

منبع: news.bitcoin

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید