دستیار گوگل اخبار خوبی برای شما دارد

دستیار گوگل اخبار خوبی برای شما دارد


به تازگی کمپانی گوگل قابلیت جدیدی را برای دستیار خود معرفی کرده است که در مواقع لازم اخبار خوبی را به کاربران خواهد داد. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

دستیار گوگل

در طول روز، این زندگی پر از شلوغی و استرس، همه ما اخبار بدی را خواهیم خواند یا خواهیم شنید و در این حال است که گوگل فکری به حال استفاده کنندگان Google Assistant (دستیار گوگل) کرده است. در حالی که از سوی بسیاری از سیستم عامل‌های مختلف نیز، اخبار بد نیز دیده می‌شوند، این اخبار بر روی همه ما، اندکی یا بیش از حد، تاثیر گذار خواهند بود. شنیدن اخبار بد، آن هم به صورت مکرر، سبب افزایش اضطراب و ترس خواهد شد. در این صورت است که می‌توان گفت مردم با چنین وضعیتی ممکن است تنها دید منفی به زندگی پیدا کنند و به جای راه حل‌ها، بر مشکلات تمرکز کنند. با این حال، اگر کمی دوست دارید تنها اخباری خوب بشنوید، به دستیار گوگل خود بگویید.

گوگل برای این مشکل راه حلی را دارد. طبق اطلاعاتی که منتشر شده است، کافی است در هنگام استفاده از گوگل اسیستنت، به آن بگویید، ” سلام گوگل به من یک خبر خوب بده” (البته باید گفت: Hey Google. Tell me something good) و سپس اخبار خوبی را این دستیار برای شما پیدا خواهد کرد. طبق آزمایش یکی از رسانه‌های معتبر از این قابلیت، خبر کاهش بی خانمانی که در ده سال گذشته توسط دولت یوتا به دست آمده است، رویت شده است. به همین سادگی می‌توان، به لطف دستیار گوگل، در طول زندگی اخبار خوبی را شنید تا دید بهتر و امیدوار کننده‌تری نسبت به پیرامون خود پیدا کنید.

منبع: Google

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید