دوربین بدون آینه مبتدی Fujifilm X-A7 معرفی شد

دوربین بدون آینه مبتدی Fujifilm X-A7 معرفی شد


عکاسی یکی از آن دست سرگرمی‌هایی است که می‌تواند برایتان گران تمام شود! اگر به دنبال خرید یک دوربین حرفه‌ای DSLR یا بدون آینه هستید و هنوز بودجه لازم برای خرید لنز را در اختیار ندارید، این موضوع بیش از پیش خود را نشان خواهد داد. اما اگر قصد دارید با بودجه محدودی به دنیای دوربین‌های دیجیتال وارد شوید، فوجی‌فیلم گزینه جذابی برایتان دارد. این کمپانی به تازگی از دوربین بدون آینه رده مبتدی خود تحت عنوان Fujifilm X-A7 رونمایی کرد.

این دوربین در واقع جانشین X-A5 شده و از یک حسگر APS-C با دقت 24.2 مگاپیکسل بهره خواهد برد. دوربین بدون آینه جدید فوجی‌فیلم از بازه حساسیت (ISO) 200 الی 12800 برخوردار است و در حالت گسترش یافته نیز این بازه به 100 الی 51200 ارتقا می‌یابد.

سرعت عکاسی پیاپی Fujifilm X-A7 شش فریم بر ثانیه بوده و در طراحی این دوربین نیز مانند سایر دوربین‌های فوجی‌فیلم از یک دیال خارجی در قسمت بالایی استفاده شده تا کاربر به راحتی بین حالت‌های مختلف عکاسی جابجا شود.

Fujifilm X-A7

دوربین جدید فوجی‌فیلم همچنین یک گزینه عالی برای فیلمبرداری محسوب می‌شود؛ به لطف پشتیبانی از فیلمبرداری 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه، صفحه نمایش لمسی LCD با قابلیت چرخش، وی‌لاگرها مانند یوتیوبرها می‌توانند محتوای مورد نظر خود را تولید کنند.

اگرچه Fujifilm X-A7 از نظر توانمندی و ویژگی‌ها در حد و اندازه دوربین‌های سری X-Pro، X-T و یا X-H نیست، اما با توجه به قیمت پایه 700 دلاری‌اش، ارزش خرید بالایی را به کاربران ارائه می‌کند. این دوربین با لنزهای سری Fujinon فوجی‌فیلم سازگاری داشته و قرار است از تاریخ 24 اکتبر به بازار عرضه شود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید